اپل درصدد iOS برنامه ایمیل نقص امنیتی می گوید: "هیچ شواهدی از سوء استفاده

اپل هیچ مدرکی وجود ندارد که به تازگی کشف نقص امنیتی در iOS بومی Mail app بهره برداری شد توسط هکرها این شرکت در

توسط BASHARIATEMROOZ در 5 اردیبهشت 1399

اپل هیچ مدرکی وجود ندارد که به تازگی کشف نقص امنیتی در iOS بومی Mail app بهره برداری شد توسط هکرها این شرکت در بیانیه ای گفت. "ما هیچ مدرکی از آنها استفاده شد در برابر مشتریان" این شرکت اعلام کرد. همچنین شک و تردید در مورد اینکه آیا این مسائل که در آن بستری شد و در حال حاضر در هر دو آی فون و آی پد نسخه از برنامه ایمیل خود بودند به اندازه کافی برای دور زدن دو دستگاه امنیت حمایت.

اپل در پاسخ به طور مستقیم در تضاد با ادعای محققان امنیتی در ZecOps که گفت که آنها می خواهم شواهدی از بهره برداری استفاده می شود برابر حداقل شش با مشخصات بالا اهداف. معایب مجاز یک هکر برای آلوده کردن یک دستگاه به سادگی با ارسال این خصوص گردد ایمیل و به صورت قربانی به آن را باز کنید. در زمان ZecOps در گفت و گو با "اعتماد به نفس بالا" که این آسیب پذیری شده است بهره برداری در طبیعت توسط "پیشرفته تهدید اپراتور(s)."

اپل گفت که این آسیب پذیری که ZecOps ادعا کرد که تاریخ تا آنجا که در iOS 6 نیست مطرح فوری خطر برای کاربران آن و خطاب خواهد شد در آینده به روز رسانی نرم افزار. هنگامی که آن را در اصل فاش آسیب پذیری ZecOps گفت که اپل در حال حاضر خطاب به این مسائل در نسخه بتا از ایمیل اپل.

پس از تحقیقات شرکت اصلی گزارش برخی از امنیت در جامعه — از جمله یک محقق در گوگل پروژه صفر — سوال خود ادعا می کند که این مسائل شده بود بهره برداری در وحشی. ZecOps گفته بود که نامش ذکر نشده اهداف شامل یک مدیر اجرایی در یک شرکت مخابراتی تلفن همراه در ژاپن و افراد از فورچون 500 شرکت در شمال امریکا است.

اپل کامل بیانیه در زیر آمده است:

"اپل طول می کشد تمام گزارش تهدیدات امنیتی جدی است. ما باید به طور کامل مورد بررسی محقق, گزارش و بر اساس اطلاعات ارائه شده این نتیجه رسیده اند این مسائل مطرح نیست یک خطر فوری برای کاربران ما. محقق شناسایی سه مسائل در ایمیل, اما آنها به تنهایی کافی برای دور زدن آی فون و آی پد امنیت حمایت و ما هیچ مدرکی از آنها استفاده شد در برابر مشتریان. این مسائل بالقوه خطاب خواهد شد در به روز رسانی نرم افزار به زودی. ارزش ما با همکاری محققان امنیتی برای کمک به حفظ کاربران ما امن خواهد شد و اعتباری محقق برای کمک های خود را."



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب