تحلیلگر: کهکشان Note20 و Note20+ باید 120 هرتز صفحه نمایش وجود خواهد داشت هیچ Ultra

هنگامی که راس جوان, موسس و مدیر عامل شرکت صفحه نمایش زنجیره تامین مشاوران نیست tweeting جزئیات بیشتر در مورد Galaxy 2 برابر او گذشت زمان توسط نشت اطلاعات در سامسونگ در آینده کهکشان Note20 سری. بیایید rip کردن band-aid برای اولین بار وجود خواهد داشت هیچ Note20 فوق العاده.

Samsung Galaxy Note20+ خواهد بود که مدل بالا. آن را به یک fractionally صفحه نمایش بزرگتر از سلف خود 6.87″ با اصل همان تراکم پیکسل (p 1440+ رزولوشن). این 120 هرتز سرعت رفرش خواهد بود که عمده علاوه بر این در این سال ساخته شده قدرت کارآمد با استفاده از یک متغیر نرخ تجدید (روشن نیست که چگونه این متفاوت است از S20 را در حالت خودکار که سوئیچ به 60Hz تحت شرایط خاص).

کهکشان Note20 را 6.42″ نمایش دوباره کمی بزرگتر از قبل و آن را حفظ خواهد کرد آن 1080p+ قطعنامه. آن را بیش از حد خواهد شد 120Hz به حالت که نمی توان منحصر به فرد به همراه مدل.

این پنل های OLED را گفته بود ساخته شده با استفاده از LTPO فن آوری ارائه می دهد که 5-15% صرفه جویی در مقایسه با پانل های IPS. این برای اولین بار دیده می شود در اپل دیده بان سری 4 اما سامسونگ عرضه خود LTPO نمایش با کهکشان دیده بان Active2.

یخ جهان ارسال یک صدای جیر جیر موافقت با اطلاعات که آشنایی آن را حتی بیشتر اعتبار.

منبع 1 | منبع 2 | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im