آمازون با استفاده از دوربین های حرارتی در برخی از انبارها به اسکن کارگران برای تب

آمازون در حال حاضر با استفاده از دوربین های حرارتی در آن انبارها به کمک صفحه نمایش کارگران برای تب رویترز گزار

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 فروردین 1399

آمازون در حال حاضر با استفاده از دوربین های حرارتی در آن انبارها به کمک صفحه نمایش کارگران برای تب رویترز گزارش. این دوربین های تصویربرداری حرارتی سریع تر به استفاده از استاندارد تب سنج پیشانی آمازون تا به حال شده است با استفاده از تست کارگران برای تب که علامت اولیه coronavirus.

"ما به اجرا در درجه حرارت روزانه چک در عملیات ما مکان به عنوان یک اضافی اقدام پیشگیرانه برای حمایت از سلامت و ایمنی کارکنان که در ادامه به ارائه خدمات مهم در جوامع ما" آمازون سخنگو کریستن کیش گفت: در بیانیه ایمیل به آستانه. "ما اکنون در حال اجرای استفاده از دوربین های حرارتی دما غربالگری برای ایجاد یک تجربه کارآمد در برخی از سایت های ما."

به عنوان پناهگاه مردم در خانه تقاضا برای تحویل مواد غذایی و کالاهای خانگی منفجر شد. آمازون در حال حاضر استخدام 100,000 کارگران آن اعلام کرد این امر می تواند اضافه کردن به مقابله با افزایش سفارشات.

با مواردی از این ویروس گزارش شده در بیش از 50 آمازون انبارها در آمریکا — یک برآورد قرار می دهد تعدادی از موارد در بیش از 300 کارگران اعتراض کرده اند در چند آمازون امکانات و خواستار انبارها بسته شود و تمیز. شرکت بسته شش تحقق آن مراکز در فرانسه حداقل از طریق آوریل 20th, پس از یک دادگاه آمازون می تواند جریمه €1 میلیون در هر مورد اگر این کشتی ها هر چیزی را نه به طور مستقیم مربوط به لوازم پزشکی و بهداشت محصولات و مواد غذایی.

در علاوه بر این به متوسط چک آمازون نیز توزیع ماسک و ضد عفونی ایستگاه های کاری. آن را در حال حاضر ساختمان خود را تست آزمایشگاه برای کارگران به تست آنها را برای کروناویروس که باعث COVID-19.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب