آمازون برای تحمیل جدید مرخصی بدون حقوق محدودیت برای انبار کارگران شروع مارس 1st

آمازون در حال تغییر است آن مرخصی بدون حقوق سیاست های شروع ماه آینده با توجه به گزارش از بلومبرگ. در مارس 1st,

توسط BASHARIATEMROOZ در 6 اردیبهشت 1399

آمازون در حال تغییر است آن مرخصی بدون حقوق سیاست های شروع ماه آینده با توجه به گزارش از بلومبرگ. در مارس 1st, ساعتی کارکنان — اکثریت قریب به اتفاق که در میان این شرکت از 250 ، 000 یا بیشتر انبار کارگران که از خانه کار می کند — باید درخواست مرخصی بدون حقوق از عدم به ادامه ماندن در خانه اگر آنها نمی خواهند به کار از ترس برای ایمنی خود را در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در طول coronavirus بحران آمازون ساعتی کارگران در تحقق آن مراکز و انبارها شده اند قادر به ماندن در خانه بدون پرداخت هزینه و حفظ شغل خود را. برای کسانی که گزارش به کار شد و بیمار یا کسی که آمد به تماس با کسی که آزمایش مثبت برای ویروس آمازون ارائه شده است از دو هفته از زمان پرداخت کردن.

"اگر هر یک از اعضای تیم قادر و یا تمایلی به کار برنامه ریزی شده تغییر آنها می توانید فضای مجاز: نامحدود پرداخت نشده زمان از طریق ماه آوریل بدون مجازات و ما حمایت, اگر کسی بخواهد به ماندن در خانه" می خواند آمازون مارس اصلی پست وبلاگ ترسیم آن کارگر اقدامات ایمنی.

آمازون در حال حاضر می گوید: کارمندان باید شروع گزارش به محل کار و یا درخواست ترک و الزامات مورد نیاز برای ترک شامل داشتن یک موجود به وضعیت سلامت یا زندگی با کسی که منطق بودن افراد در معرض خطر عوارض ناشی از COVID-10. هر کس دیگری نیاز به گزارش کار, با توجه به بلومبرگ.

معلوم نیست اگر کارگران که واجد شرایط برای ترک است اما چه کسی انتخاب به نشان می دهد تا برای کار به هر حال خواهد بود موضوع را به فسخ. این سیاست را اعمال می شود به هر دو صورت پاره وقت و تمام وقت کارگران بلومبرگ گزارش. آمازون بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این شرکت همچنین گفت که در ماه مارس این امر می تواند افزایش دستمزد با 2 دلار در هر ساعت برای کارگران در, کانادا, انگلستان, آمریکا و نقاط مختلف اروپا است. که ضربه برای پرداخت کارکنان ساعتی از حداقل 15 دلار در ساعت در این شرکت در ماه اکتبر 2018 به $17. اوایل امروز, آمازون اعلام کرد یک فرمت است که به طور موقت پرداخت افزایش از پایان مارس به مه 16. این شرکت می گوید هزینه آن پرداخت افزایش تخمین زده می شود به 700 میلیون دلار.

"ما توسعه یافته افزایش دستمزد ساعتی مشخص شده در زیر از طریق مارس 16. ما نیز گسترش دو پرداخت اضافه کاری در ایالات متحده و کانادا است. این پسوند افزایش کل سرمایه گذاری در پرداخت در طول COVID-19 به حدود 700 میلیون دلار برای ما ساعتی کارکنان و همکاران" خوانده شده به روز رسانی به آمازون پست وبلاگ در کارگر اقدامات ایمنی آن امروز منتشر شد.

"ما در حال ارائه انعطاف پذیری با مرخصی از جمله گسترش سیاست به پوشش COVID-19 شرایطی مانند در معرض خطر افراد و یا تعطیلی مدارس و," به روز رسانی می رود می گویند. "ما همچنان به دیدن سنگین تقاضا در طول این زمان دشوار است و تیم در حال انجام کار باور نکردنی برای مشتریان و جامعه است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب