Amazfit X وارد قبل از سفارش فاز, مشخصات دقیق

در دسامبر Xiaomi متعلق به شرکت Amazfit اعلام کرد که آن را در حال توسعه یک smart band با یک منحنی صفحه نمایش OL

توسط BASHARIATEMROOZ در 10 اردیبهشت 1399

در دسامبر Xiaomi متعلق به شرکت Amazfit اعلام کرد که آن را در حال توسعه یک smart band با یک منحنی صفحه نمایش OLED به نام Amazfit X اما به ما کمی از نظر مشخصات.

Amazfit X enters pre-order phase, specs detailed

در حال حاضر ما باید تمام مشخصات به عنوان پوشیدنی در رفت و قبل از سفارش از طریق Indiegogo. آن درخواست قیمت برای اوایل حامیان است $149 اما این شرکت می گوید از آن هزینه خواهد شد $329 زمانی که آن را راه اندازی در ماه اوت سال 2020 است. رنگ های در دسترس هستند گرفتگی و ماه جدید طلا.

Amazfit X enters pre-order phase, specs detailed

این Amazfit X دارای یک 2.07-اینچ منحنی AMOLED با 206 x 640px وضوح و اوج روشنایی 400 nits. Amazfit واقعا افتخار از طراحی آن را به عنوان نه تنها صفحه نمایش خمیده است اما همه چیز را به باتری. این شرکت با استفاده از یک فرایند است که شامل گرم کردن صفحه نمایش و مادربرد تا 700°C و همچنین 6-مرحله فرآیند خم برای رسیدن به 92° انحنای.

برای مرور, Amazfit رو از شر تمام دکمه های سخت افزاری و یکپارچه حساس به فشار دکمه در سمت.

Amazfit X enters pre-order phase, specs detailed

جدید و بهبود یافته قلب ردیاب دقیق را تضمین می کند ساعت 24-hour قلب ردیابی در حالی که سنسور مادون قرمز در کنار آن اقدامات خود را به سطح اکسیژن خون. با ترکیبی از تمام سنسورهای گروه همچنین می توانید اندازه گیری سطح استرس خود را و رای خود را به خواب. GPS و GLONASS پشتیبانی نیز در دسترس است که نه نادر در smart band بخش.

Amazfit X enters pre-order phase, specs detailed

بهترین بخش این است که 205 میلی آمپر ساعت دوام باتری شما تا 7 روز با یک شارژ در حالی که یک ضربه محکم و ناگهانی مغناطیسی صادر شده برای شارژ. و البته شما می توانید بقیه مطمئن باشید که این دستگاه تا 50 متر مقاوم در برابر آب.

زمانی که زوج با یک برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود گروه می تواند به شما یک تن از اطلاعات در مورد تمرینات خود را و به شما می دهد 9 مختلف تمرین حالت است.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب