همه نیاز من در زندگی این است Facebook گروهی که در آن هر کس وانمود به مورچه ها

"من خسته هستم از آوردن مواد غذایی به ملکه برای توجیه وجود من" یک پوستر می نویسد. "هنگامی که آن را به پایان ؟ ز

توسط BASHARIATEMROOZ در 22 فروردین 1399

"من خسته هستم از آوردن مواد غذایی به ملکه برای توجیه وجود من" یک پوستر می نویسد. "هنگامی که آن را به پایان ؟ زمانی که من می تواند برخی از مواد غذایی من را به خانه ؟ هنگامی که من به ارزش کار؟"

"شما goddamn خائن" خوانده شده بالا نظر. "نیش" می نویسد: یکی دیگر از کاربر. "نیش نیش نیش" می نویسد: یکی دیگر از.

"کسی که فقط peed در کل خانواده می گوید:" یکی دیگر از پست. "بقیه در pees," commiserates یک دیدگاه.

"فقط پیدا کردن همخونه من رو خرد انسان امروز تبدیل فرض" یکی دیگر از پوستر می گوید. سپس: 25 پاسخ تمام تغییرات "F."

خوش آمدید به "یک گروه که در آن همه ما تظاهر به مورچه ها در کلونی مورچه" یک Facebook با بیش 135,000 است که اعضای خوب تظاهر به مورچه ها در کلونی مورچه. آن بوده است در اطراف از ماه ژوئن سال گذشته است.

این گروه یکی از شبکه به هم پیوسته از نیمه طنز نیمه احترام Facebook گروه محور در با صدای بلند و ملتهب تظاهر. یکی از بزرگترین است "ما تظاهر آن 2007-2012 اینترنت" یک پناهگاه برای باشگاه پنگوئن مراجع ترول چهره و طولانی فراموش شده الگوی رفتاری فرمت های. وجود دارد آن شاخه "ما تظاهر آن 1453 اینترنت" ("اوه جوانان امروز همیشه در حال مرگ از طاعون" خوانده شده پست های اخیر) و "ما تظاهر آن را در سال 1897 اینترنت" ("خانمها, لب که لمس مشروب نباید لمس ماست!"). وجود دارد "یک گروه که در آن همه ما تظاهر به افراد متعلق به نسل" به یک گروه که در آن همه ما تظاهر به دراماتیک TUMBLR کاربران" و "یک گروه که در آن همه ما تظاهر به کار در همان دفتر" ("چه کسی از من به سرقت برده منگنه?").

اما چیز خاصی در مورد کلونی مورچه ، بله, جوک و الگوهای رفتاری در حال رد و بدل است. اما منحصر به فرد earnestness به تعاملات; آن احساس می کند مانند یک جهان است. یک کاربر اعتراف می کند که او در عشق با ملکه و 120 نظر اصرار او را به کنار خود dalliance, به یاد داشته باشید هدف خود و بازگشت به کار. یک عضو اعلام کرد که یک لارو از دست رفته است; نظر تقسیم جستجو احزاب برخی از داوطلب اطلاعات دیگران بپرسید برای به روز رسانی و لارو در نهایت در بر داشت. احمقانه است اما من اعتراف کنم: من نفس آه امداد.

من یک lurker در کلونی مورچه ، من پست های گاه به گاه نظر اغلب یک نوع از "نیش می زنند." اما بیشتر من به نظاره نشست و به تماشای آن گشوده است. صحنه های جذاب و عمیقا عجیب و غریب ورزش در همدلی است.

من لازم نیست به شما بگویم که ما در حال زندگی در مواقع استرس و در حالی که همه ما تجربه آنها را با هم و تاثیر آنها بر ما و خاص گریخته از راه آنها به طرح میتوانست به هر یک از زندگی ما — محل کار ما خانواده های ما خود ما سلامت — منحصر به فرد برای هر یک از ما. ما در حال تجربه یک بحران به تنهایی.

چیزهای مختلف کمک به افراد مختلف و سالم ماندن. برای من کلونی مورچه است یک یادآوری از چیزهای بزرگتر — بزرگتر جهان بار دیگر — که فراگیر غم انگیز و وحشتناک صغیر ما در حال حاضر در. من فکر می کنم در مورد تپه مورچه در روی چمن من. من فکر می کنم از یک مورچه پا زیر زمین ایستاده قبل از اینکه جمعیت از همکار حشرات somberly اعلام "مرگ آب از آسمان آمدند امروز. بسیاری از کارگران از دست داده است. مطبوعات F." من فکر می کنم یکی دیگر از مورچه نشسته اند با یک گروه به سمت درخواست در سکوت صدای "صحیح است آنچه را ما مبنی بر ائتلاف با مورچه ها ؟ بله یا نه؟"

من می دانم که چه چیزی اتفاق می افتد بدیهی است. اما در هر چه غیر انگلیسی متوسط مورچه ها و anteaters و موریانه و مگس میوه و هر چیز دیگری استفاده برای برقراری ارتباط وجود دارد همه چیز در رفتن وجود دارد. چیزهایی که اتفاق می افتد به طور مداوم است که فراتر از درک من. مورچه ها در حال راهپیمایی است. آن را احتمالا احمقانه است که کمک می کند که من را از طریق هر روز, اما نشانی از آن همه یکسان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب