Realme فقط مانند بسیاری دیگر احساس موج اول هنوز هم در حال انجام COVID-19 همه گیر و نه به شدت. چند طرح راه اندازی شد, مختل, بسیاری-به ویژه کسانی که برای Narzo 10 سری از دستگاه در هند. در طول چند روز گذشته حال ما شده اند شنوایی بیشتر و بیشتر در مورد اتهام Realme X3 دستگاه های مانند X3 SuperZoom که به تازگی به دست آورده و برخی از گواهینامه ها و گذشت از طریق GeekBench. در آنچه در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک برنامه به طور بالقوه مرتبط با توسعه دیگر مرموز Realme تلفن کشف شد ساخت گواهینامه دور در Cinese 3C و MIIT مقامات.

Certification documents
Certification documents

صدور گواهینامه و اسناد و مدارک

متاسفانه ما ندارد و بازار نام منظمی املای کردن برای این Realme. آن RMX2142 شماره مدل می کند ما منجر به این باور ممکن است آن را از نزدیک مربوط به X3 SuperZoom با آن RMX2086 تعیین. سپس دوباره نیز وجود دارد که پتانسیل شباهت مورد ساخته شود تا زمانی که به دنبال شایعه Realme Narzo 10 و آن را ادعایی RMX2040 شماره مدل. که فقط اتفاق می افتد به همان یک مورد استفاده در Realme 6i به تازگی منتشر شده است در میانمار. همه در همه, آن است که بسیار روشن است که تنها مدل طراحی است که به سختی به ما کمک حرکت Realme را همیشه در حال رشد صف پیچیدگی است. هنوز هم ساخت یک حدس تحصیل در اینجا ما می خواهم که به می گویند که این RMX2142 دستگاه خواهد شد به احتمال زیاد Realme X3.

تنها بیت از اطلاعات ما در مورد RMX2142 از انتشار گواهی اسناد و مدارک است که آن را از ویژگی های 5G اتصال و 30W (5V@6A) شارژ سریع. در حال حاضر اگر ما به ارائه حتی تحصیل کرده بیشتر مفروضات در اینجا ما در حال حاضر می دانیم با یک سطح نمایشگاه یقین از این GeekBench نشت که Realme X3 SuperZoom خواهد شد از ویژگی های یک پیکسل 855+ چیپ ست. کمی مورخ, اما هنوز هم مقدار زیادی قوی انتخاب است که می تواند صرفه جویی در برخی از هزینه های. عامل تحت مفروضات که وانیل Realme X3 خواهد بود یک پایین رده نسخه پرش برخی از ویژگی های زوم از آن برادر در حالی که همچنین حفظ 5G به نظر می رسد به احتمال بسیار زیاد برای آن به استفاده از به طور فزاینده ای محبوب Snapdragon 765G. و یا یکی دیگر از گزینه بودجه در MediaTek Dimesity.

A new 5G Realme bags multiple certification. It could be the X3

در هر صورت همه سرنخ ها به نظر می رسد به نقطه نسبت به یک ورودی Realme X3 خانواده اعلام. امیدوارم ما دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع به زودی به اندازه کافی.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im