7 تریلر جدید شما باید به سازمان دیده بان این هفته

من در نهایت گرفتار در آمازون سری Undoneکه به من شده است که مایل به تماشای پس از گرفتن یک نگاه اجمالی از آن فوق

توسط BASHARIATEMROOZ در 13 اردیبهشت 1399

من در نهایت گرفتار در آمازون سری Undoneکه به من شده است که مایل به تماشای پس از گرفتن یک نگاه اجمالی از آن فوق العاده rotoscoped ، من فکر می کنم من شکایت کرده در یکی از این ستون ها که به تازگی پس از rewatching یک اسکنر Darkly, من احساس می کردم که انیمیشن آن بود underused به سختی خراش سطح از آنچه چنین تاریک, trippy فیلم می تواند انجام دهد که با سبک رویایی. بازگشت از آن درست میشود.

سری نشانی از یک کار فوق العاده با استفاده از آن نگاه رویایی برای گفتن یک داستان که در آن شخصیت ها به طور مداوم به رفتن در داخل و خارج از خاطرات ترک لحظات پشت تنها به بازگشت به آنها را بعد از اواسط گفتگو. این چیزی است که به راحتی می تواند بیش از حد, اما داستان آن را نگه می دارد همه مبتنی حتی به عنوان کمک تصاویری برای بیان چقدر disorienting و گاهی اوقات فوق العاده احساس لغزش در داخل و خارج از زمان می تواند.

و در نهایت نشان می دهد شخصیت خیلی قوی و رنگارنگ خود به خود که آن را می شود ارزد حتی اگر مردم نبودند به طور مداوم لغزش را از طریق زمان و فضا است. این rotoscoped سبک می تواند فاصله ما, اما به جای آن می دهد بازیگران این فضا به حتی بیشتر رسا به عنوان صحنه تمرکز ما بر روی چشم, دهان و یا در دست ساخت حرکات ساده احساس بزرگ و تاثیرگذار.

اتمام هفت تریلر از این هفته به شرح زیر است.

Lovecraft کشور

J. J. Abrams و Jordan Peele دو اجرایی تولید این سری HBO که اساسا بستگی به: اگر Jim Crow جنوبی نیز تا به حال Lovecraftian هیولا ؟ به نظر می رسد بسیار سرد ترکیبی از ژانرهای تا کنون. نمایش شروع می شود در ماه اوت است.

نقاش و دزد

یک نقاش برابر — و دوست — مردی که به سرقت برده دو تا از نقاشی های او در این مستند نقاش و دزد. به نظر می رسد مانند یک داستان جذاب و آن را به ارزش چک کردن این تریلر فقط برای یک نگاه اجمالی در رابطه دو ساخت به خصوص به عنوان او شروع به رنگ یک پرتره از او. فیلم بیرون می آید آوریل 22nd.

رنو 911

آن را احتمالا بیش از یک دهه از آنجا که من دیده ام یک قسمت از رنو 911اما احیای این نشان می دهد به نظر می رسد مانند آن را نه از دست یک گام از مسخره سری من به یاد داشته باشید. نشان می دهد در حال آمدن است به Quibi که خوبه خوب. آن را برمی گرداند مارس 4th.

مراجعت به وطن یامحل تحصیل

آمازون دارای یک فصل جدید از بازگشت از آینده و این قسط است Janelle Monáe در این منجر شود که به نظر می رسد مانند یک جامد دلیلی برای دوباره نشان می دهد. فصل جدید برای اولین بار در مه 22.

Unbreakable Kimmy Schmidt

یک سال پس از پایان سری Netflix برای بازگرداندن Unbreakable Kimmy Schmidt برای یک قسمت خاص را به استفاده از آن را انتخاب کنید ماجراجویی خود رابه سبک (TM?) tech. احیای وارد آوریل 12th.

عبور شمشیر

Hulu جدید انیمیشن کمدی آینده از دو نفر از تولید کنندگان پشت ربات مرغ. کمدی احساس می کند کمی ارزان اما من واقعا دوست دارم این انیمیشن که دارای شخصیت و دنیا همه به دنبال مانند کمی woodblock اسباب بازی. نشان می دهد برای اولین بار در ماه ژوئن 12th.

Jerry Seinfeld: 23 دقیقه برای کشتن

در اینجا اولین نگاه واقعی در جری ساینفیلد جدید کمدی خاص خود را برای اولین بار در بیش از دو دهه. چیزی وجود دارد بسیار جذاب در مورد دیدن بیت Seinfeld معمول — او سبک خود را به طوری که کاملا آن را احساس می کند کمی مانند گوش دادن به یک فراموش شده آهنگ در آلبوم شما استفاده می شود برای عشق. ویژه آید به Netflix در مارس 5th.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب