6+ نکات طلایی هنگام خرید روشویی کابینتی

در این مقاله به بررسی کامل این موضوع پرداختیم که چرا باید قبل از نکات مهم قبل خرید روشویی کابینتی موارد لا

توسط مدیر سایت در 16 فروردین 1403

راهنمایی هنگام خرید روشویی کابینتی

در این مقاله به بررسی کامل این موضوع پرداختیم که چرا باید قبل از نکات مهم قبل خرید روشویی کابینتی موارد لازم را بررسی کنیم با توجه به اینکه کاربران درخواست بسیار زیادی داشتند ه یک مقاله‌ای نوشته شود تا تمام نکات مهم در هنگام خرید روشویی کابینتی معرفی کند و همینطور مورد بررسی قرار دهد.

 

 مانطور که در عنوان مقاله مشاهده می‌کنید قرار است ۶ نکته بسیار مهم هنگام خرید کابینت روشویی  ما عزیزان را آگاه کنید تا خرید هوشمندانه‌ای داشته باشید.

 

راهنمایی خرید کابینت روشویی با توجه به شرایط امروزی حمام و سرویس بهداشتی تبدیل شده است به یکی از ضروری ترین اتاق های هر خانه  از آنجایی که روشویی کابینتی یکی از مهم ترین متریال در سرویس


 

 این ۶ نکته نکات بسیار مهم  همینطور تجربه محور می‌باشد با استفاده از تجربه کاربران در این زمینه  توانسته‌ایم هم‌ترین نکات را بررسی کنیم و همینطور جمع آوری کنیم این نکته شامل متریال ندازه‌گیری ابعاد قبل از خرید کیفیت و همینطور بررسی نظرات کاربران و مقایسه قیمت  نکته آخر ضمانت خدمات پس از فروش می‌باشد این نکات نکات بسیار مهم و کلیدی می‌باشد پیشنهاد می‌شود حتماً قبل از خرید این مقاله را داشته باشید و از آن استفاده کنید .


 

متریال ساخته شدن روشویی کابینتی 

 

دلیل انتخاب جنس و متریال ساخت روشویی در اولین مورد ه دلیل شکایات بسیار زیاد سمت کاربران می‌باشد و به همین دلیل اولین موردی که بررسی می‌کنیم جنس و متریال روشویی کابینتی می‌باشد که تاثیر بسیار زیادی در ظاهر و همینطور عملکرد روشویی و مقاومت آن می‌باشد که در نهایت همه عوامل قیمت نهایی محصول را نشان می‌دهد .

 

چوب : 

اگر روشویی کابینتی مد نظر شما از جنس چوب می‌باشد باید خدمتتان عرض کنم که دوش کابینتی‌های بسیار محبوبی هستند و ظاهر زیبا گرمای طبیعی و همینطور احساس لاکچری و به سرویس بهداشتی شما می‌دهد و تنوع بسیار زیادی در بازار داره ولی یک نکته قابل توجه که باید حتماً به آن بپردازید چوب حساسیت خیلی بیشتری به آب داره و نیاز به مراقبت و نگهداری  یشتری نسبت به بقیه متریال‌ها دارد.

 

 ام دی اف : 

 

ام دی اف هم یکی از محبوب‌ترین متریال‌ها یا جنس در ساخت کابینت دوشویی می‌باشد  متریال از ذرات فشرده شده چوبی می‌باشد که قیمت بسیار مناسبی دارد و همینطور در رطوبت هم بسیار مقاوم است و امکان رنگ آمیزی هم دارد .

 

پی وی سی : 

حالا نوبت توضیح بهترین متریال کابل دوشی می‌باشد برای درست شنیدید بهترین متریال برای ساخت کابینت شویی ۱۰۰ پی‌وی‌سی می‌باشد .

 

خصوصاً در محیط‌هایی که رطوبت دارد  و همانطور که می‌دانید محل قرارگیری روشویی کابینتی  در سرویس بهداشتی می‌باشد و خیلی با آب در تماس است پس بنابراین باید متریال انتخاب کنید که ضد آب باشد بهترین گزینه پی‌وی‌سی می‌باشد غیر از آن پی‌وی‌سی مقاومت خیلی بالایی در برابر خراشیدگی و همینطور بسیار راحت و نیاز به نگهداری خاصی نداره . 

محاسبه فضای مورد نیاز قبلا از خرید روشویی کابینتی 

 

یکی دیگر از نکات بسیار مهم که مشتری اصلاً به آن توجه نمی‌کنند ابعاد مد نظر را قبل از مشخص نمی‌کنندو در ادامه فرایند خرید را انجام می‌دهند و پس از متوجه میشن که یا روشویی خیلی کوچیک است مناسب این فضای سرویس بهداشتی نمی‌باشد یا انقدر بزرگ است که امکان نصب وجود ندارد و اگر هم نصب شود هنگام باز و بسته شدن در  ویس بهداشتی تداخل ایجاد می‌کند و پس از مدتی خراشیدگی‌هایی روی کابینت ایجاد می‌شود.

 

 یشنهاد می‌شود قبل از خرید محل قرارگیری روشویی کابینت را مشخص کنید و پس از آن حتماً با استفاده از متر یا وسایل دیگر بعاد اون فضا را اندازه‌گیری کنید تا روشوی کابینتی مورد نظر و همینطور دلخواهتونو انتخاب کنید . 

سبک روشویی کابینتی 

 

نکات کلیدی که اکثر فروشنده‌ها مشتریان را راهنمایی نمی‌کنند در نظر گرفتن سبک و دکوراسیون داخل خانه و تطابق دادن آن با سرویس بهداشتی می‌باشد انطور که می‌دونید مهم‌ترین عنصر سرویس بهداشتی بینت روشویی می‌باشد پس بنابراین پیشنهاد می‌شود قبل از خرید دکور منزلتان را بررسی کنید و بر اساس دیزاین منزلتان کابینت روشویی مناسب رو خریداری کنید .


 

مطالعه بررسی نظارات کاربران قبل از خرید روشویی کابینتی 

 

یه نکته‌ای که هیچ کسی قرار نیست به شما گفته شود حتماً قبل از خرید پیشنهاد می‌شود اگر روشویی مورد نظرتونو انتخاب کردید و بسیار از آن راضی هستید از خریدان توضیحات مهم را دریافت کنید شامل جنس روشویی مدل آینه و همینطور اطلاعات بقیه متریال رو یادداشت کنید پس از آن پیشنهاد می‌شود ک تک موارد را در گوگل بررسی کنید به طور مثال می‌گویم اگر روشویی کابینتی  از جنس سنگی  می‌باشد حتماً چند مقاله در مورد کابینت روشویی  سنگی بپرسید.

 

نکات مهمتر برمی‌گردد به این موضوع که از کجا می‌خواید کابینت روشویی خریداری بکنید حتماً یک پرس و جو بسیار ساده انجام دهید و اون فروشگاه را مورد بررسی قرار دهید و ارزیابی بکنید .


برسی و مقایسه قیمت کابینت روشویی 

برسی و مقایسه قیمت کابینت روشویی 

کابین دوشویی‌ها تنوع بسیار زیادی هم توی مدل و همینطور در قیمت آن می‌توان مشاهده کرد ممکن است یک برند یک روشویی را با ۷ میلیون تومان تولید کند و دقیقاً همان روشویی یک برند دیگر ا قیمت ۴ میلیون تومان تولید می‌کند خوب اینجا یک سوالی ایجاد می‌شود آیا ون برند قبلی دارد سود بیشتری می‌گیرد یا برند جدید دارد از کیفیت کار می‌زند . 


 

ضمانت و خدمات پس از فروش کابینت روشویی  

 

خدمات پس از فروش یکی از مواردی هست که باید تمام تولید کننده‌ها به شما اون را ارائه بدهد چرا که این موضوع بسیار مهم است شاید کابینت از جنس مرغوب نباشد و پس از یک سال پوسیده و جنس اصلی خود را از دست بدهد پس بنابراین یک فروشنده درست  کارهای با کیفیتی تولید می‌کند خیلی راحت به شما ضمانت می‌دهد. 

آخرین مطالب