قبل از خواب کتاب بخوانیم

حقایق مربوط به مرکز پزشکی خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی در ایالات متحده نشان می دهد که خواندن کتاب و یادگیری با

توسط BASHARIATEMROOZ در 1 مهر 1399
حقایق مربوط به مرکز پزشکی خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی در ایالات متحده نشان می دهد که خواندن کتاب و یادگیری با وسایل الکترونیکی می تواند باعث ایجاد اختلالات در بدن شود که بر سیستم خواب و بیداری بدن تأثیر منفی خواهد گذاشت.

خرید کتاب خارجی

طبق تحقیقات خرید کتاب خارجی مرکز تحقیقات بریگام بوستون ، هنگامی که خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی با دستگاه های الکترونیکی مانند iPad یا تبلت کار می کنید خرید کتاب خارجی، این باعث ایجاد یک سری فعالیت های هورمونی می شود که خرید کتاب خارجی بر خواب طبیعی تأثیر منفی می گذارد.

خرید کتاب لاتین + افست

محققان بارها و بارها خرید کتاب لاتین + افست بر تأثیرات منفی تماشای تلویزیون و تأثیرات منفی آن خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی بر خواب تأکید کرده اند. طبق گفته محققان مرکز بوستون ،خرید کتاب لاتین + افست این قرص ها نور آبی منتشر می کنند که هورمون ملاتونین را سرکوب می کند و این یک نقش اساسی در خواب طبیعی دارد. چارلز سیسلر ، رئیس مرکز تحقیقات بریگام و بیمارستان زنان بوستون خرید کتاب لاتین + افست خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی، می گوید که یادگیری با دستگاه های دیجیتال هنگام خواب می تواند خرید کتاب لاتین + افست به طور قابل توجهی بر مدت خواب تأثیر بگذارد و در برخی موارد خواب طبیعی را کاهش می دهد.

مرجع کتاب های زبان اصلی

مرجع کتاب های زبان اصلی تیم دکتر چارلز سیسلر 12 بزرگسال را به مدت دو هفته مورد بررسی خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی قرار داده و از آنها خواسته است که هر شب 4 ساعت قبل از خواب از یک تبلت یا کتاب آیپد استفاده کنند و از آنها به دو روش مختلف استفاده کنند. تست شده برای همه شرکت کنندگان مرجع کتاب های زبان اصلی در مطالعه ، 10 ساعت در شب زمان کامل مرجع کتاب های زبان اصلی را برای محرومیت تعیین می کند. نتایج نشان داد که مرجع کتاب های زبان اصلی خواندن با آی پد یا وسیله دیجیتال دیگر بر خواب طبیعی خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی تأثیر منفی می گذارد ، در حالی که مرجع کتاب های زبان اصلی این اثر در شرکت کننده هایی که از کتاب مطالعه چاپی استفاده می کردند مشاهده نشد. لینک سایت
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن