“زنده از زوم آن را شنبه شب زنده” نیست و یک عبارت مردم همیشه فرض NBC ناب اواخر شب نشان می دهد که تا کنون با باز کردن اما بعد از آن دوباره بیشتر مردم به احتمال زیاد نیست با استفاده از زوم به عنوان بومی روزانه یک ماه پیش.

برک آوت ستاره شنبه شب زنده‘s بی سابقه ای از راه دور قسمت از ویدئو کنفرانس ابزار دهها میلیون نفر از مردم با استفاده از در حالی که کار از خانه. آن را فقط یک بازی گاه به گاه اتفاقی در خط یک طرح در طول شنبه شب زنده‘s (SNL) جدید ترین قسمت. این نه فقط یک محل که در آن نشان می دهد فیلم برداری شده بود ایستاده به عنوان جایگزینی دیجیتال برای استودیو 8H در 30 راک در شهر نیویورک است. زوم شد یک عضو بازیگران در حق خود به عنوان SNL تیم مشغول به کار از راه دور برای قرار دادن با هم یک 90 دقیقه ای نشان می دهد برای شنبه شب. وجود دارد اختصاص داده شده زوم طرح ثابت, جوک به پایان رسید که با زوم punchlines و چشمگیر آخر هفته به روز رسانی بخش انجام می شود با استفاده از این نرم افزار بهره وری.

مانند هر کس دیگری گیر کار از خانه بازیگران زنده شنبه شب نیز در سمت چپ به شکل یک راه باقی می ماند مولد در بسیار غیر طبیعی زمان. برای شنبه شب زندهاست که به معنی وجود ندارد پیچیده غرفه لباس و یا صوتی و جلوه های بصری به حمل شوخی. این گروه از مردم نشسته در مقابل خود را در, وب کم, تلاش برای فکر می کنم از شوخ یک آستر. زوم فراهم می کند barebones از آنچه مردم عادی نیاز به ادامه کار از راه دور, اما به عنوان یک محل برای نشان دادن آن محروم کردن یک شکل از سرگرمی متکی به تعدادی از عوامل خارجی به جز محض رانندگی از کمدین به چیزی.

سوال بزرگ این است که آیا کار می کند ؟ نه همیشه اما شنبه شب زنده به ندرت تولید نشان می دهد با هیچ چیز اما برجسته طرح. به عنوان مهمان میزبان تام هنکس که به تازگی بهبود از کروناویروس گفت: در را باز مونولوگ “این SNL — وجود خواهد داشت برخی از چیزهای خوب شاید یک یا دو stinkers.” و یا به سرقت سنتی شوهای عبارت نشان می دهد باید در. اطمینان حاصل کرد که نشان می دهد می رود بسیار آسان تر با چند میلیارد دلار کنگلومرا در پشت آن (SNL پخش در NBC است که یک بخش از NBCUniversal متعلق به Comcast) حتی بدون در غرفه دوربین و مجموعه آن بودجه معمولا فراهم می کند.

(NBCUniversal نیز یک سرمایه گذار در Vox Media آستانه شرکت مادر)

که واضح بود در این طرح ساخته شده است که آن را به هوا. اگر زوم شد مرحله فرمت شد و بیشتر در خط با آنچه که مردم ممکن است انتظار می رود از یوتیوب آپلود و یا ویروسی تصویری در توییتر. شب گذشته SNL بیشتر شبیه Infinite نسبت به زندگی می کنند نشان می دهد طرفداران به دنبال استفاده می شود اما با حتی بیشتر محدودیت. وجود نداشت کمدی فیزیکی به درایو صفحه اصلی, جوک — بدون تف طول می کشد اغراق آمیز در حال سقوط و یا عجیب و غریب بدن هر شکلی. خارج از چند طرح وجود ندارد و حتی عمده همکاری میان کمدین — یک جزء اصلی از شنبه شب زندگی می کنند— و این عنصر که باعث می شود آن انواع طرح نشان می دهد.

به جای کمدین فیلم برداری از اتاق خواب خود و زیرزمین. Kate McKinnon شامل گربه خود را. پیت Davidson فیلم برداری خود را در خیابان در حومه استاتن آیلند در مقابل خانه او سهام با مادر خود را. آنها با استفاده موقت سبز پس زمینه صفحه نمایش در زوم برای هر نوع بصری تهوع. فن آوری به طور موثر جایگزین فیزیکی غرفه شدن فقط به عنوان یک خلاق چوب زیر بغل ایمنی پتو در قالب زوم صوتی مسائل و کشش livestream یو پی اس مجموعه آن را به عنوان وسیله ای برای توزیع.

این بدان معناست که برخی از طرح ها و سقوط تخت. هر چند شنبه شب زنده است نقل مکان کرد به سمت ترکیب دیجیتال طرح در طول سال هستند کسانی که هنوز هم در اطراف چند نفر ظاهر می شود با هم. از آنجا که غیر ممکن بود برای آخرین شب قسمت ایده هایی که ممکن است به خوبی کار می کرد اگر بیش از یک نفر در یک ویدیو, ندارد, همان سحر و جادو. پیت دیویدسون رپ در مورد Drake دانلود آهنگ جدید در زیرزمین یک مثال است.

ایده های دیگر موفق به آن را به جلو و با تکیه به فرمت. هایدی گاردنر ها را آخر هفته به روز رسانی شخصیت بیلی در نهایت به رکورد کل یک قسمت از نقد و بررسی فیلم در یوتیوب نشان می دهد. Mikey بعد تبدیل شد به یک حرکت یا کشش ناگهانی streamer که شخص در ندای وظیفه در یکی دیگر از طرح. Aidy برایانت با استفاده از زوم های مختلف پس زمینه برای هدایت بینندگان در یک مراقبه سفر. بک بنت و کایل Mooney (در کنار مهمان ویژه Fred Armisen) با استفاده از یک تماس FaceTime به نوبه خود یک مکالمه به یک آهنگ. آن را در این موارد که در آن SNL بزرگنمایی در پوچی از زندگی ما در حال حاضر که جوک واقعا فرود آمد جناس در نظر گرفته نشده.

شب گذشته قسمت شد یکی از نشان می دهد اکثر قلبی حتی اگر تمام دیجیتال کنترل از راه دور قسمت نیست آینده آن است. شنبه شب زنده نمی توانست انجام آنچه در آن شب گذشته بود بدون این فن آوری است که اجازه این تیم به همکاری, ضبط و ویرایش از صفحه اصلی و یا بدون به اندازه کافی قابل تشخیص موارد از daily tech استفاده در زندگی ما برای SNL به ریف ، چیزهایی که SNL موفق به بهم زدن سرگرم کننده در Instagram, حرکت یا کشش ناگهانی, YouTube, FaceTime, زوم — تنها کار کنند چرا که دهها میلیون نفر از مردم از آنها استفاده روزانه است. SNL یافت آن لحظه از حالت عادی در satirizing فن آوری است که ما به ارمغان می آورد با هم در حال حاضر — تلاش برای تعریف دوباره عادی منعکس شده در زندگی خود ما در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im