آیا شما مشکل افتراق بین یک جایگاه قانونی برای تسکین خود و نوع بنای شما ادعا می کنند به دفاع از? با استفاده از این راهنما:

در وینستون چرچیل مجسمه: هیچ

اگر کوتاه در نزدیکی یک مجسمه چرچیل در حالی که چهار تا, شما ممکن است به طور تصادفی رها کردن یک جریان بیری ادرار بر روی قهرمان ملی که رهبری ما از طریق تاریک ترین ساعت. نیست. به دنبال یک مجسمه گلدستون و یا شخص دیگری را فراموش کرده اید به جای.

بر روی جعبه در اطراف ناشناخته مجسمه که ممکن است باید انجام بدی: YES

اگر آنها را در یک جعبه او باید یک اشتباه ” سازمان ملل متحد پس از آن تقریبا یک عمل سیاسی همبستگی به micturate در برابر آن. به علاوه آن را به نزدیک ترین شما به weeing در برابر یکی از این تخته نرده آنها در جشنواره های موسیقی در این سال است.

در حمام: بله

چرا که نه ؟ همچنین اگر شما در یک زندگی مشترک, تخت, دوست نداشتن خود را آپارمتانی و منفعل-پرخاشگر سر و دست شکسن, شما می توانید لذت بردن از دانستن آنها ممکن است کمی خود را شاشیدن روی پای خود بایستند. هر چند به طور عمده آن را در مال شما.

Sainsbury: هیچ

یک 45 دقیقه ای اجتماعی فاصله صف ممکن است شما را با اصرار به چلپ چلوپ کردن در upmarket غذا آماده چیلر کابینه اما نمی. عظیم خود را schlong و پر زرق و برق تسکین خودتان را کاهش می دهد لحن بدی دارد.

بوته در وضع شده توسط: بله

این را به شما بدهد جذاب نوستالژی سفر به عنوان شما به یاد داشته باشید که یک کودک در یک ماشین سفر به برخی ساحلی shithole برای یک روز را با پدر خود سیگار کشیدن در طول سفر و نه با پوشیدن کمربند ایمنی.

آموزش توالت: هیچ

این شیطانی تعفن سوراخ فقط برای مردم بی باک و یا کسانی که بدون حس بویایی. و حتی با بهترین در جهان شما در حال رفتن به آتش شاش در همه جا وقتی که Pendolino بازدید یک منحنی داده شده است که شما نمی توانید بنشینید چرا که اگر شما انجام شما می خواهم هرگز پاک کردن دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de