راهنمای خود را به تبدیل شدن به یک میلیاردر با انجام f**k, تمام, توسط, Kim Kardashian

چه راز تبدیل شدن به obscenely ثروتمند, جدا از اینکه دنیا در حال حاضر غنی و دانستن بسیاری از دیگر غنی مردم ؟ در اینجا من راهنمایی.

انجام, جنسی نوار کاست

ساخت بسیار شخصی, جنسی نوار کاست می شود که ‘تصادفی’ منتشر شده است یک راه عالی برای دریافت خود را به آگاهی عمومی چون همه این است که اساسا عظیم منحرف. این کمک می کند تا اگر شما می توانید نوار خود را, رابطه جنسی در جایی فانتزی مانند رفت و آمد مکرر لوکس به جای سطل دور پشت کرده است.

یک loopy خانواده

اکثر مردم loopy خانواده اما به مانند من مال شما نیاز به هر دو کاملا batshit و پس از جان گذشته در تلویزیون است که آنها را به معنای واقعی کلمه پانچ شما در صورت. آیا بارهای از پوچ اسپین-آف در مورد رفتن در تعطیلات, اما به یاد داشته باشید که میامی راه پر زرق و برق تر از بورنموث.

دریافت twattish شوهر

اگر شما می خواهید برای دریافت تا به خوبی شناخته شده در سراسر جهان که خود را ادم های معروف به طور مستقل از بقیه بدن شما کمک می کند تا به یک شوهر که تا کنون خود او است که آن را تعجب آور خود را ندارد عظیم بیش از حد.

فرزندان خود را نام احمقانه

این ترفند شده است محبوب با مشاهیر برای سال های بسیاری چون, واقعا, آیا کودکان به غیر از پسوند از نام تجاری است ؟ هیچ کس به فکر ما در واقع می خواهم زین فرزند ما با نام مسخره شمال غرب اما ما بود.

وجود دارد در یک زمان از hideously سطحی افراد مشهور, فرهنگ

من نمی تواند ثروتمند و مشهور برای انجام f**k همه اگر مردم نبودند بسیار هیجان زده در مورد غریبه ها در اینترنت با داشتن عظیم سنجش بنابراین شوخی است همه شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im