شما هم اکنون می توانید انتقال Google Play خود را کتابخانه موسیقی به موسیقی یوتیوب

بازی موسیقی تعطیل خواهد شد بعد از این سال و به انتقال به موسیقی یوتیوب ساده تر گوگل اعلام کرده است یک ابزار جدید است که اجازه می دهد تا بازی موسیقی کاربران انتقال کتابخانه های خود را به یوتیوب موسیقی.

به مهاجرت داده ها شامل آپلود و خریداری آهنگ ها و آلبوم های شخصی و مشترک لیست پخش و ایستگاه های. این ابزار همچنین نقل و انتقالات را دوست داشت و دوست نداشت آهنگ ها و گوگل می گوید که می خواهد خود را به روز رسانی یوتیوب مشخصات موسیقی به ارائه توصیه های موسیقی خود را بر اساس بازی گوش دادن به موسیقی تاریخچه و دوست داشتن و دوست نداشتن.

You can now transfer your Google Play Music library to YouTube Music

علاوه بر این گوگل تبدیل خواهد شد بازی موسیقی برای به اشتراک معادل ردیف موسیقی یوتیوب حق بیمه و یا یوتیوب حق بیمه بر اساس سطح کاربران از مزایای فعلی خود را اشتراک و کسانی که مشترک به هر برنامه ای می توانید با استفاده از ad-پشتیبانی از نسخه های از موسیقی یوتیوب به صورت رایگان.

اگر شما یک بازی موسیقی کاربر شما می توانید انتقال داده های خود را با رفتن به music.youtube.com/transfer و یا به سادگی با کلیک کردن بر روی دکمه نقل و انتقالات در یوتیوب برنامه موسیقی. سر این راه برای جزئیات بیشتر.

شما همچنین می توانید انتقال پادکست های خود را با رفتن به podcasts.google.com/transfer.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de