شما هم اکنون می توانید رزرو Galaxy Note20 در آمریکا به 50 دلار هدیه

سامسونگ شروع به گرفتن رزرو برای “بعدی کهکشان” از طریق رسمی خود را با ما سایت و همه ما می دانیم که به معنی Note20 و توجه داشته باشید 20 فوق العاده. این مهم است به خاطر داشته باشید که رزرو است همان چیزی که به عنوان قبل از سفارش. در واقع اگر شما رزرو شما “لذت بردن از دسترسی خصوصی به قبل از سفارش بعدی کهکشان” به گفته سامسونگ جمله بندی.

این به نظر می رسد به این معنا است که وجود خواهد داشت قبل از دوره قبل از سفارش فقط برای افرادی که رفت و از طریق فرایند رزرو. علاوه بر این, اگر شما رزرو شما را دریافت خواهد کرد $50 اعتباری از طریق مسنجر هنگامی که شما کامل خود را قبل از سفارش.

Samsung Galaxy Note20 Ultra leaked image
Samsung Galaxy Note20 فوق العاده به بیرون درز تصویر

رزرو و اطلاعات مورد نیاز خود را نام و نام خانوادگی و ایمیل و کد پستی و در صورت تمایل شماره تلفن و همچنین به عنوان یک اولویت نسبت به یک حامل خاص و یا خرید کلیک کنید. همه در همه, به نظر می رسد بسیار آسان برای انجام و به نظر نمی رسد به هیچ رشته های متصل (گذشته از این واقعیت است که سامسونگ می تواند به شما ایمیل تبلیغاتی مسائل).

بنابراین اگر شما نگرانی پیش بینی لحظه ای که شما قادر خواهید بود برای خرید یک کهکشان Note20 یا Note20 Ultra چرا ذخیره در منبع زیر مرتبط و دریافت 50 دلار قیمت آن را اگر شما تصمیم به قبل از سفارش ؟ اگر شما علاقه مند به اطلاعات بیشتر در مورد آینده گوشی های هر دو Note20 و Note20 فوق العاده به بیرون درز در عمق اخیرا و در اوایل امروز جامع اطلاعات دوربین شده است خواست بیش از حد. رسمی اعلام کرد که در 5 اوت در سامسونگ اولین آنلاین-تنها رویداد Unpacked.

منبع | منبع تصویر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید