Xiaomi Pocophone F2 ممکن است 5G حداقل در برخی از بازارهای

مدتها در انتظار Pocophone F1 جانشین ممکن است در نهایت می رسند در ماه های آینده و یا هفته و قضاوت با فرکانس شایعات به تازگی آن خواهد بود زودتر از بعد. اما اگر شما با داشتن امید بالا برای Pocophone F2 و 5G اتصال در بالای فهرست اولویت خود را, شما ممکن است باید به دنبال جای دیگری است.

حداقل با توجه به این تصویر لحظهای از TKDN گواهینامه در اندونزی. شماره مدل M2004J11G مسابقات Pocophone F2 را یک و مثال به وضوح می گوید که پشتیبانی از 4G-LTE bands و هیچ کلمه ای از 5G. بدیهی است که این چیپ ست هنوز هم می تواند 5G قادر Snapdragon 865 اما به نظر می رسد به عنوان اگر گوشی نمی توان حمایت از تمام گروههای موسیقی است.

Xiaomi's Pocophone F2 might not have 5G, at least in some markets

سپس دوباره آن می تواند منطقه ای چیز و Pocophone F2 می تواند با ارائه 5G در بسیاری از بازارهای در حالی که دیگران خواهد شد 4G نسخه به منظور نگه داشتن قیمت پایین است. آن را نیز ممکن است که نرم افزار مدل را دریافت کنید 5G در حالی که غیر حرفه ای حل و فصل خواهد شد برای 4G برای همه بازارها است.

قضاوت به تازگی به بیرون درز اروپایی قیمت, اما ما می توانیم انتظار داشته باشیم که اروپا را دریافت 5G را فعال کنید نسخه.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>