Xiaomi subbrand Redmi پرده برداری از آن روتر AX5 که پشتیبانی از آخرین Wi-Fi 6 اتصال (که قبلا به عنوان شناخته شده 802.11 ax). آن را همچنین می توانید ایجاد یک شبکه مش با روترهای دیگر برای پوشش تمام خانه خود را بدون هیچ زحمتی.

این روتر دارای چهار آنتن خارجی و داخلی چهار ، آنها طراحی شده توسط چهار مستقل سیگنال تقویت کننده توسط Qorvo که تقویت سیگنال توسط 4 دسی بل و فعال کردن چند کاربر MIMO برای سرعت سریع تر.

بی سیم سرعت انتقال تا 574 مگابیت در ثانیه در باند 2.4 گیگاهرتز و 1200 مگابیت در ثانیه در باند 5 گیگاهرتز (با استفاده از Wi-Fi 6).

Redmi Router AX5
Redmi Router AX5
Redmi Router AX5

Redmi روتر AX5

یک 14nm Qualcomm chipset است که مغز از عملیات. ویژگی های این چهار Cortex-A53 هسته ای در 1.2 GHz و یک NPU هسته ای در 1.5 GHz ، این پردازنده می تواند offload وظایف خاص به NPU, کاهش استفاده از CPU و افزایش ثبات سیستم. روتر اجرا می شود MiWiFi رام که بر اساس OpenWRT.

با تشکر از پایین روند گره تراشه تولید حرارت کمتر از یک روتر معمولی چیپ ست. Xiaomi رفت و یک گام بیشتر به اطمینان حاصل شود سرد عامل temps با چسباندن یک آلیاژ آلومینیوم نزول گرما که نشسته زیر منافذ بزرگ.

یک شبکه مش را می توان با چندین روتر با استفاده از یک اتصال بی سیم مباهات سرعت از 1200 مگابیت در ثانیه. متناوبا, شما می توانید اجرای کابل اترنت بین روتر و یا استفاده از هر دو سیمی و بی سیم اتصال به عنوان مناسب. صحبت از وجود سه گیگابیت پورت LAN و یک پورت گیگابیت پورت WAN.

این Redmi روتر AX5 می تواند خدمت به 128 دستگاه. این مهم است به عنوان آن می تواند قلب خود را خانه هوشمند شبکه – چند هوشمند لامپ در اینجا هوشمند بلندگو یا دو وجود یک خلاء ربات و تعداد دستگاه های متصل شده می توانید بروید بسیار به سرعت.

Mesh networking
Heatsink + vents for cooling
Smart home integration

مش شبکه • هیت سینک + منافذ خنک کننده • خانه های هوشمند یکپارچه سازی

این روتر می توان در Xiaomi سایت رسمی. قیمت آن CNY 250 ($35/€31) اما در طول دوره قبل از سفارش (که شروع می شود در 10 ژوئن, فردا) قیمت پایین به CNY 230.

منبع (به زبان چینی) | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im