Xiaomi برای اولین جدید Mi نوت بوک مدل در هند در ژوئن 11

Xiaomi هند امروز اعلام کرد که از آن خواهد شد راه اندازی یک نام تجاری جدید مدل Mi نوت بوک در هند در ژوئن 11. اعلام برگزار خواهد شد در 12 بعد از ظهر IST.

این سرزده Mi نوت بوک مدل است که گفته می شود راه اندازی برای اولین بار در هند است. همچنین گفته می شود طراحی شده برای بازار هند و فروخته خواهد شد به طور انحصاری در هند.

وب سایت شرکت, مذاکرات در مورد نازک و طراحی نور نمایش FHD و وصف ناپذیر ادعا می کند در مورد عملکرد ذخیره سازی و عمر باتری است. هیچ مشخصات دقیق نازل شده است تا کنون و حتی طراحی در حال حاضر تحت کاری ادامه داده اند.

جدید Mi نوت بوک مدل خواهد بود که اولین بار Xiaomi راه اندازی کرده است یک نوت بوک در بازار هند. این یک مسیر جدید برای تولید کننده چینی که قبلا با احتیاط در مورد راه اندازی بالاتر از قیمت محصولات در بازار هند. اما همراه با اخیر اندازی Mi 10 شرکت به نظر می رسد آزمایش آب با انتشار حق بیمه محصولات در بازار هند. چگونه این قیمت و نام تجاری آگاهانه بازار واکنش نشان می دهد باقی مانده است دیده شود اما به تکنولوژی علاقه مندان ما درک بیشتر و دسترسی راحت تر به جدید و محصولات مختلف.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im