Xiaomi Mi 10 جوانان مقرون به صرفه ترین باریکترین گوشی با periscope لنز زوم هنوز این شرکت ارسال شده یک توضیح مفصل از periscopes و چگونه جوانان edition موفق به ادعای کسانی که به عنوان.

اول از شما ممکن است شنیده ام این واژه کانونی مورد استفاده برای توصیف قابلیت زوم یک لنز. می آید از فاصله بین لنز و سنسور تصویر است که متناسب با فاصله از لنز به جسم بودن عکس.

Xiaomi goes into detail on how the Mi 10 Youth/Mi 10 Lite Zoom periscope works

اما از آنجا که گوشی های مدرن هستند و نه خیلی ضخیم تر از 10 میلی متر یا بیشتر (حتی از جمله دوربین قوز) فاصله کانونی در لنزهای سنتی محدود است. Periscopes ارائه یک راه حل – به جای رفتن به عمق بروید وری.

آنها از ویژگی های یک منشور است که منعکس کننده نور 90°, که اجازه می دهد تا برای بسیاری دیگر فاصله کانونی است. آن نیز به عنوان بخشی از تثبیت کننده تصویر نوری به عنوان ویدیو زیر نشان می دهد. این “تقسیم OIS” سیستم چرخش منشور در امتداد یک محور برای ایجاد ثبات بالا/پایین حرکت و با استفاده از 5-عنصر لنز و سنسور برای مقابله با چپ/راست حرکت.

این مونتاژ پیچیده است که هنوز هم نسبتا ضخیم, اما, Xiaomi periscope با استفاده از D-cut, لنز است 7.6% نازک تر از لنزهای سنتی. که منحصر به فرد به سکته قلبی 10 جوانان Oppo رنو 10x زوم با استفاده از D-برش لنز بیش از حد, اما, Xiaomi موفق به ساخت تلفن خود را بیش از یک میلیمتر نازک تر از Oppo.

Xiaomi goes into detail on how the Mi 10 Youth/Mi 10 Lite Zoom periscope works Xiaomi goes into detail on how the Mi 10 Youth/Mi 10 Lite Zoom periscope works

نتیجه نهایی از همه این است که یک 122 لنز با زوم اپتیکال 5x است که متناسب با داخل گوشی تنها 7.9 میلی متر ضخامت دارد. تلفن خواهد شد شناخته شده به عنوان Mi 10 Lite زوم در سطح جهانی و در حالی که Xiaomi هنوز به طور رسمی تایید کرد قیمت آن ما انتظار داریم چیزی حدود €420 آن را به عنوان CNY 2,100 در چین (برای مقایسه Huawei نوا 7 Pro شروع می شود در CNY 3,700).

منبع (به زبان چینی) | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net