تقریبا با تمام Redmi Note 9 اعضای خانواده منتشر شده در حال حاضر از آن زمان برای وانیل Redmi Note 9 به بیرون رفتن به عنوان به خوبی. و با توجه به این TENAA مثال ما نمی خواهد که به صبر بسیار طولانی. همان گوشی ظهور در چین صدور گواهینامه 3C سایت نیز هست.

در حال حاضر با تمام TENAA لیست این یکی به دور مشخصات اصلی همراه با بسیاری از طراحی. دومی به نظر می رسد در خط با بقیه Redmi Note 9 گوشی با چهار دوربین نصب بر روی پشت. صفحه نمایش است 6.43″ IPS LCD با استاندارد این روزها 1080 x 2340px قطعنامه. باتری امتیاز در 4,920 mAh.

Images of the Redmi Note 9
Images of the Redmi Note 9
Images of the Redmi Note 9

تصاویر Redmi Note 9

اما به جای آن از یک طرف نصب شده اثر انگشت خوان, وانیل, مدل, ورزش های عقب نصب شده یکی است. همچنین پانچ-سوراخ برای دوربین جلو قرار داده شده در گوشه سمت چپ-بالا به جای آن در این مرکز است.

دوربین راه اندازی به نظر می رسد که شامل یک 48MP اصلی و حسگر 13MP جلوی یک. و متاسفانه هیچ اطلاعات در بقیه دوربین ها و چیپ ست. آن را اعتقاد بر این بود MediaTek Helio 80 SoC, اما آن را هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است. حافظه تنظیمات هستند 3GB/4GB/6GB RAM با 32GB/64GB/128GB حافظه داخلی. یک اسلات کارت حافظه microSD در دسترس است بیش از حد.

این است که تقریبا همه ما می تواند جمع آوری از لیست اما به نظر می رسد از آن را نمی خواهد طولانی قبل از Redmi Note 9 منتشر می شود. پس از همه, آن را تصویب کرده است بسیاری از اجباری گواهینامه در کشور است.

منبع (به زبان چینی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im