Xiaomi Redmi Note 9 نرم افزار در برای بررسی

Xiaomi Redmi Note 9 Pro یک شسته و رفته گوشی با مشخصات و قیمت مناسب. اما قبل از رسیدن به اولین دست برداشت اجازه پاک کردن چند تا چیز.

این جهانی است که Xiaomi Redmi Note 9 Pro مردم در هند نیز Redmi Note 9 نرم افزار است که در گوشی های مختلف. جهانی Redmi Note 9 نرم افزار مربوط به Redmi Note 9 Pro Max در هند تنها این مدل دارای یک رم 8GB گزینه است. ما امیدوار Xiaomi در نهایت به حواس خود آمده و متوقف کردن این نامگذاری جنون اما ما نیست بسیار خوش بینانه است.

بنابراین Redmi Note 9 Pro که ما در دست ما امروز یک 6.67-اینچ IPS LCD با رزولوشن 1080p (و به طور منظم 60 هرتز سرعت رفرش) یک پیکسل 720G با 6GB رم (و هیچ 5G) و 5,020 میلی آمپر باتری که شارژ خود را تا 30W.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro in for review

وجود یک دوربین 16MP ساخته شده است به نمایش در حالی که در عقب وجود چهار سنسور – یک 64MP Quad-بایر اصلی دوربین های 8MP ultrawide واحد یک 5MP ماکرو و یک 2MP سنسور عمق.

Xiaomi واقعا تلاش زیادی در این دوربین از Redmi Note 9 نرم افزار. عدم وجود یک لنز تله کنار, چهار دوربین نصب مشت بالاتر از Redmi Note 9 نرم افزار زیر€300 قیمت.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro in for review

در دست Xiaomi Redmi Note 9 Pro احساس قد بلند اما سنگین و دست و پا گیر. به عبارت دیگر شما احساس نمی مانند شما در حال برگزاری یک تلفن با یک 5000 میلی آمپر باتری در داخل.

ما به بزرگ باتری یک اجرا برای پول خود را در بررسی ما اما ما شوکه می شود اگر آن را نمی ارائه ستارگان استقامت.

واحد ما در اینجا Interstellar, خاکستری, اما آن را قطعا آبی تن به آن است. براق پایان به معنی استفاده از یک مورد دقیق ترین چیزی که به انجام است.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro in for review

MIUI 11 نرم افزار است که دقیقا آنچه ما می شوند استفاده در دیگر گوشی های Xiaomi. آن را صاف اجرا می شود و دارای یک رابط تمیز با تمام امکانات و ابزار شما نیاز داریم. اما ما نمی دانیم که چرا شما پیر سه دکمه, طرح خارج از جعبه و حرکت به جهانی حرکات نیاز به فعال حفاری در تنظیمات.

در ارتباط باشید برای بررسی کامل ما از Redmi Note 9 نرم افزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im