Xiaomi برنامه جهانی برای راه اندازی یک گوشی Mi Band 5 برقی روروک مخصوص بچه ها و بیشتر برای جولای 15

Xiaomi در حال آماده سازی برای عرضه جهانی از ابزارهای مختلفی است که بخشی از اکوسیستم آن. این شرکت در حساب توییتر نوشته شده این اذیت کردن پیام به اعلام تاریخ برای این رویداد – جولای 15 (چهارشنبه آینده).

وجود دارد یک گوشی مخفی شده در بالا در نیمه دوم “2” – طراحی با اثر انگشت خوان درست در زیر دوربین های مسابقات پشت Redmi 9 دقیقا. آن را در حال حاضر در دسترس در اسپانیا اگر ضرب و شتم و حتی راه اندازی در چین است. هنوز, آن را هنوز رتبهدهی نشده است در دسترس در همه جا در اروپا و قطعا نه در سطح جهان است.

تا بعد از یک تلویزیون در آخرین “0”. Xiaomi آیا پرده Mi TV استاد فقط در هفته گذشته 65″ تلویزیون OLED با 120 هرتز پنل. شرکت می کند که دیگر تلویزیون مدل که هنوز به جهانی بنابراین ما نمی تواند مطمئن باشد. و این که “کابل USB” در اطراف تلویزیون در واقع ممکن است Mi TV Stick دانگل HDMI (که راه اندازی در اروپا فقط دیروز)

Xiaomi plans global launch for a phone, Mi Band 5, electric scooter and more for July 15

دو نفر دیگر بسیار آسان است به حدس زدن – Mi Band 5 در جریان است جهانی (هر دو وانیل و NFC نسخه باید در دسترس) و تاپیک جدید برقی روروک مخصوص بچه ها در راه است (Mi روروک مخصوص بچه ها 2 Pro, شاید, اگر آن را می تواند پیوست 1S و/یا مطلب).

در نهایت به نظر می رسد یک بلندگو در پایین نیمه دوم “2”. آن می تواند Mi خانه هوشمند توپی به جای عادی فقط یک بلندگوی بلوتوث.

این رویداد خواهد شد livestreamed در چندین سیستم عامل از آن شروع می شود در ساعت 12 ظهر به وقت تهران در جولای 15.

منبع

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de