Xiaomi اختراعات گوشی تاشو است که به نظر می رسد بسیاری مانند Huawei Mate X

روز جمعه یک ثبت اختراع جدید منتشر شد برای Xiaomi توسط CNIPA برای گوشی های هوشمند طراحی شده در اواخر سال 2019. ما دیده ایم یک دسته از اختراع ثبت شده برای گوشی های هوشمند در فرم های مختلف عوامل از جمله foldable آنهایی که و تاشو طرح است. به یاد داشته باشید فقط به خاطر نصب شده اختراعات جدید طراحی لزوما به این معنا نیست آن را وارد به بازار انبوه. که گفت:, اجازه دهید نگاهی به آخرین ثبت اختراع از Xiaomi.

در نگاه اول تاشو گوشی های هوشمند طراحی به نظر می رسد بسیاری مانند Huawei Mate X foldable smartphone. نقشه های ثبت اختراع کمی افزایش یافته LetsGoDigital نشان می دهد یک دستگاه با یک صفحه نمایش است که چین بیرون و ویژگی های یک نوار که در آن تلفن است که به منظور برگزار می شود. نه تنها این است که ضخیم ترین بخش گوشی های هوشمند اما این بار نیز خانه دستگاه چهار دوربین. هیچ اختصاصی selfie camera(ع) پس از این دوربین ها استفاده می شود برای closeups به عنوان به خوبی.

Xiaomi patents folding phone that looks a lot like the Huawei Mate X

بسیار شبیه به همسر X وجود دارد و حتی یک پورت شارژ در پایین دوربین “رسیدگی” که در عمل به عنوان یک چنگال برای دست راست در حالی که گوشی در باز شدن موقعیت. ما تعجب می کنم اگر لولا را با استفاده از یک مکانیسم مانند همسر X “شاهین بال”. زمانی که تاشو صفحه نمایش پیچد اطراف جلو و پشت گوشی بسیار کوچک ناهنجاری. وقتی باز صفحه نمایش تبدیل به بزرگ تبلت surface ترک دوربین اشاره به بازگشت. در غیر این صورت زمانی که آن بسته طرف با صفحه نمایش بزرگتر در منطقه می شود صفحه نمایش اصلی.

Huawei Mate Xs است بسیار گران قیمت در حدود $2700 با بازار محدود در دسترس است. گذشته از آن بسیار بالا قیمت Huawei Mate Xs نمی آید با خدمات گوگل است که باعث می شود آن را سخت به در نظر بگیرید در بازارهای غربی بیش از این دیگر رقابت در این فضا: Samsung Galaxy برابر شده است.

Huawei Mate Xs
Huawei Mate Xs

Huawei Mate Xs

اگر Xiaomi منتشر شد یک گوشی تاشو است که می تواند در رقابت با همسر Xs و کهکشان برابر می شد و دیگری (احتمالا ارزان تر) جایگزین خواهد کرد که قطعا با خدمات Google Play. Xiaomi هنوز به انتشار هر گونه گوشی های هوشمند تاشو به این روز اما بر اساس نقشه های ثبت اختراع ما دیده می شود آن است که مشتاق به انجام این کار.

آن را بیش از یک سال پیش که Xiaomi به طعنه آن دو تاشو گوشی های هوشمند در حال استفاده توسط این شرکت از بنیانگذاران Lin Bin. هنوز Xiaomi هنوز به انتشار هر گونه تاشو گوشی های هوشمند. ما تعجب می کنم اگر سال 2020 خواهد بود که Xiaomi در نهایت بازار تاشو دستگاه مانند آنهایی که ما دیده ایم در نشت. هر Xiaomi در حال کار بر روی آن مطمئن به نظر می رسد که زمان آن به شکل تاب برداشتن – به ویژه پس از دیدن آنچه که سامسونگ از طریق رفت با Galaxy برابر شده است.

از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im