Xiaomi ثبت اختراع یک گوشی با طراحی pop-up selfie camera

Xiaomi بررسی طرح های مختلف (به عنوان ما را دیده اند در گذشته) و در حالی که آخرین ثبت اختراع آن اعطا شد نیست هیجان انگیز ترین آنها آن را یکی از ما می توانید انتظار برای دیدن در یک گوشی خیلی زودتر.

ثبت اختراع شد و در ابتدا در زمینه آگوست 2018 زمانی که پاپ تا اعتیاد به مواد مخدره بود که در آن ارتفاع. در حال حاضر پاپ آپ گوشی های کاهش یافته اند در تعداد بسیار ساده تر از یک مهندسی چشم انداز پانچ سوراخ در حال تبدیل شدن به هنجار. همچنین برخی از oem ها شکایت کرده اند که pop-up دوربین آن را سخت تر برای رسیدن به حفاظت از آب. بنابراین احتمال وجود دارد که این پروژه ممکن است اوراق در دسترس نباشد.

 WIPO
منبع: WIPO

اگر آن آمده بود و ما باید مقدار زیادی از زوایای از این ثبت اختراع بنابراین ما می توانیم یک ایده واقعا خوب چه این گوشی خواهد بود. وجود دارد یک USB-C پورت در پایین و برخی از بلندگو بریان در بسیار آشکار است ،

وجود ندارد یک جک هدفون هر چند که ممکن است نشان می دهد این می شده اند به عنوان گل سرسبد گوشی. موقعیت و ظاهر بالا ترین دوربین ما منجر به این باور است که یک periscope زوم راه اندازی با دو کمکی دوربین احتمالا ultrawide و عمق سنسور.

منبع • از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net