Xiaomi Mi Note 10 Lite برای بررسی

Xiaomi حمله به دفتر ما همچنان با Mi Note 10 Lite. معرفی شد به عنوان یک جایگزین ارزان تر از Mi Note 10 دوربین و در حال حاضر آن است که با ما برای تعیین اینکه آیا آن اعتصاب تعادل خوبی بین قیمت و عملکرد.

ما واحد است که در نیمه شب سیاه رنگ و ظاهر آن را از جعبه آن است که در حال حاضر قابل توجه – ما اغلب نمی بینم midrangers با صفحه نمایش AMOLED و دو طرف منحنی بنابراین Mi Note 10 Lite است که به راحتی در میان بهتر lookers در بخش قیمت آن است.

Xiaomi Mi Note 10 Lite in for review

Xiaomi Mi Note 10 Lite در حال حاضر فروش در بازارهای مختلف با قیمت با شروع از €349 برای 6/64 GB نسخه. ما با دو نوع ذخیره سازی است که هزینه های €50 ، در داخل جعبه شما می توانید یک نیمه شفاف مورد و آن را یکی از کسانی که فوق العاده و امکانات اولیه آن احساس منطقی محکم و مناسب و معقول ارائه می دهد حمایت می کند.

نیز وجود دارد یک 30W شارژر سریع در خرده فروشی جعبه است که یک چیز خوب با توجه به این واقعیت Xiaomi استفاده می شود به کشتی midrangers و flagships با سریع-قابلیت شارژ بدون قدرت مناسب آجر پیش نیست.

Xiaomi Mi Note 10 Lite in for review

این گوشی احساس می کند مانند یک Mi Note 10 در دست عمدتا به دلیل آن سهام همان بدن – را به تخت بالا و پایین دکمه ها و پورت موقعیت.

این تفاوت ناشی از این دوربین در عقب – به جای داشتن پنج بورس های Mi Note 10 Lite حل و فصل برای چهار snappers هیچ یک از آنها را به عنوان موثر به عنوان آنهایی که در غیر نسخه Lite است.

Xiaomi Mi Note 10 Lite in for review

دوربین اصلی 64MP سونی IMX686 سنسور – همان دیده می شود در شاخص ردیف دستگاه های مانند Redmi K30 نرم افزار Nubia قرمز سحر و جادو 5G و vivo X30 Pro. نیز وجود دارد یک 8MP ultrawide اهمیت و دو واحدهای کمکی – 2MP ماکرو و 5MP سنسور عمق.

Xiaomi نیز آورده Lite روح به جلوی دوربین – ما به دنبال در یک 16MP f/2.5 به جای 32MP f/2.0 در Mi Note 10.

Xiaomi Mi Note 10 Lite in for review

باتری این است به عنوان موثر به عنوان آن می تواند با آن 5,260 میلی آمپر ساعت ظرفیت. با گوشی در حال اجرا آندروید 10 و با استفاده از کارآمد Snapdragon 730G chipset ما انتظار داریم برخی از نتایج بزرگ در تست باتری.

بررسی جریان است پس از اقامت در اطراف!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de