Xiaomi Mi Band 5 شایعه برای به دست آوردن SpO2 سنسور هوشمند نسخه, پشتیبانی, آمازون, الکسا

آینده Xiaomi Mi Band 5 را افزایش ضربان قلب ردیاب با SpO2 اندازه گیری (خون-اکسیژن اشباع). اضافی ویژگی های بهداشتی شامل چرخه قاعدگی ردیابی است.

نسخه بین المللی شد و گفت: برای به دست آوردن پشتیبانی از NFC قبلا منحصر به فرد به چین است. برخی از اطلاعات جدید کست شک در جهانی NFC پشتیبانی می کند اما اشاره ای جدید “هوشمند Mi Band 5” نسخه با شماره مدل XMSH11HM (منظم گروه 5 خواهد بود XMSH10HM).

The current Xiaomi Mi Band 4
فعلی Xiaomi Mi Band 4

Smart Band خواهد شد که هوش مصنوعی دستیار پشتیبانی به طور خاص آمازون الکسا. در نسل های قبلی مدل های فروخته شده در چین تا به حال NFC در هیئت مدیره و یک میکروفون برای یک دستیار دیجیتال, اما این تنها کار با چینی زبان شیائو AI.

الکسا خیلی بهتر انتخاب کنید برای انتشار جهانی آن را به عنوان در حال حاضر می داند هشت زبان (پوشش آمریکا و ژاپن و بسیاری از اروپا و هند). توجه داشته باشید که به عنوان گروه فاقد یک سخنران الکسا را پاسخ خواهد بود فقط متن.

خوب چیزی که پس از آن که صفحه نمایش را به رشد 1.2″ در حالی که ناهنجاری کوچک خواهد شد (چهارم gen صفحه نمایش 0.95″). این گروه به احتمال زیاد خواهد شد رونمایی شود در چین برای اولین بار برخی از زمان در ماه ژوئن با یک نسخه جهانی به دنبال یک زن و شوهر از ماه بعد.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de