Xiaomi Mi Band 4C آغاز بکار با لینک مستقیم USB-شارژ و زیر قیمت 20 دلار

Xiaomi معرفی Redmi گروه در آوریل که دارای یک USB یک پورت به صورت مستقیم شارژ در حالی که های بسیاری از ویژگی های آن با Mi Band 4. در حال حاضر پوشیدنی فرار کرده چین و بازار های خارج از کشور شماره یک تایوان است که در آن آن را به فروش به عنوان Xiaomi Mi Band 4C.

Xiaomi Mi Band 4C arrives outside China, costs less than $20

Xiaomi Mi Band 4C در واقع برخی از مزایای بیش از Mi Band 4 با وجود اینکه ارزان تر است. ما به دنبال در یک بزرگتر صفحه نمایش OLED و هیچ اضافی کابل یا شارژر با توجه به یکپارچه USB-پورت. این باتری قرار است به زندگی 14 روز به جای وعده داده شده 20 به صورت منظم 4 اما آن است که هنوز هم مناسب و معقول استقامت با یک شارژ.

Xiaomi Mi Band 4C
Xiaomi Mi Band 4C

Xiaomi Mi Band 4C

Mi Band 4C فاقد NFC فقط مانند هوشمند Mi Band 4 – این است که نسخه بین المللی از پوشیدنی به طور منظم.

Xiaomi تایوان به فروش می رساند Mi Band 4C برای TWD495 – که فقط در جنوب $17/€15. برای مقایسه Mi Band 4 در حال حاضر با تخفیف از TWD845 به TWD795 – نزدیک به 33 درصد گران تر است. این گروه می آید در چهار رنگ نارنجی, سیاه و سفید, آبی یا سبز زیتونی و در حال حاضر در فروش در هنگ کنگ بیش از حد.

تسمه هنوز هم قابل تعویض یک جفت اضافی است TWD75 خرید یک گروه به علاوه بند فوق العاده است TWD545 اما ادم تنومند و بدقواره معامله شدن است تمام رنگ های دیگر – آن را به شما را به مجموعه TWD645 است که هنوز هم فقط $22/€20.

منبع (به زبان چینی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im