Xiaomi Mi 10 Pro+ با تنظیم GPU

Xiaomi است که انتظار می رود را به یک نسخه plus آن Mi 10 نرم افزار که به زودی باید در حال اجرا یک اورکلاک پیکسل

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 مرداد 1399

Xiaomi است که انتظار می رود را به یک نسخه plus آن Mi 10 نرم افزار که به زودی باید در حال اجرا یک اورکلاک پیکسل, چیپ 865 (و نه 865+). ما در حال حاضر شاهد این ادعا دستگاه در یک AnTuTu فهرست که در آن مدیریت یک ترکیب نمره 687,422 - بالاترین دیده ایم از هر گوشی های هوشمند. در حال حاضر معتبر leakster یخ جهان نشان داد جزئیات دیگری در مورد آینده دستگاه - از آن خواهد شد از ویژگی های قابل تنظیم GPU.

با توجه به صدای جیر جیر, Xiaomi با هم کار کرده با کوالکام برای بهینه سازی Mi 10 Pro+ با گرافیک کنترل پنل در داخل بازی Turbo app. از آنجا, شما خواهد بود قادر به نیشگون گرفتن و کشیدن عملکرد GPU به شهوت و میل خود را با خاص پروفایل های تنظیمات و حتی کامل در کتابچه راهنمای کاربر GPU با فرکانس تنظیم. این تصاویر همچنین نشان می دهد anti-aliasing بافت و ناهمسانگردی فیلتر.

Mi 10 Pro+ شایع است به آمده با 120 هرتز سرعت رفرش صفحه یک 108MP دوربین اصلی در کنار یک از 4500 میلی آمپر باتری و 120W شارژ. با توجه به گمانه زنی های تلفن خواهد شد توسط یک اورکلاک پیکسل, 865, تبلیغ برای پیش افتادن حتی Snapdragon 865+ از نظر سرعت ساعت پردازنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب