Xiaomi Mi 10 نرم افزار 5G وارد شده را در مقر و ما برخی از برداشت های به اشتراک گذاری. اما در ابتدا یک unboxing.

واحد ما آمد و با یک کابل USB و یک 65W شارژر – بدون لوازم جانبی دیگر ندارند.

Xiaomi Mi 10 Pro 5G in for review

راست کردن خفاش, Xiaomi Mi 10 نرم افزار 5G حملات ما با آن احساس بزرگ در دست است.

عقب آن دارای مات تقریبا ساتن-مانند پایان است که تا حدودی لغزنده اما دوست داشتنی به لمس است. گوشی های قابل توجهی در بیش از 200گرم که شما یا نمی خواهد در مورد مراقبت و یا نفرت, بسته به اینکه چگونه شما به طور معمول حمل تلفن خود را.

آن را می سازد تا برای آن وزن با کیفیت 6.67-inch Super AMOLED صفحه نمایش از رزولوشن 1080p. پنل خوب و روشن و صاف تر از میانگین با 90Hz نرخ تجدید در خارج از جعبه.

آن نیز فقط یک وقفه در قالب 20MP selfie camera.

Xiaomi Mi 10 Pro 5G in for review

دوربین در طرف مقابل تاثیر گذار تر هستند. Mi 10 نرم افزار 5G دارای 4 واحد وجود دارد – یک 108MP اصلی تیرانداز است که تولید 27MP صفحه-binned عکس های 8MP 5x تله دوربین 12MP 2x تله و دوربین 20MP ultrawide زاویه دوربین است که moonlights به عنوان یک گروه اختصاص داده های ماکرو اهمیت.

ما حفر کردن عمیق به این سنسورها به عنوان وجود دارد بسیاری برای پوشش.

Xiaomi Mi 10 Pro 5G in for review

یکی از جنبه های منحصر به فرد از Xiaomi Mi 10 نرم افزار 5G است از قرار دادن بلندگوهای استریو. وجود دارد دو یکسان کوره در بالا و پایین گوشی که چیزی نیست ما هر روز ببینید. سخنرانان نیز در کیفیت عالی و حجم.

در ارتباط باشید برای ما اختصاص داده شده سخنران تست کامل ما را نقد کنید اما اگر بلندگو با کیفیت برای شما مهم است Xiaomi Mi 10 نرم افزار 5G باید در کوتاه خود را.

بقیه گوشی بی شمار از بالا, مشخصات, از Snapdragon 865 چیپ ست به 4500 میلی آمپر باتری با بسیار سریع 30W شارژ بی سیم و فوق العاده سریع 65W سیمی شارژ.

Xiaomi Mi 10 Pro 5G in for review

Xiaomi Mi 10 نرم افزار 5G نیز بسیار بهتر از Xiaomi Mi 9. آن را احساس می کند بهتر ساخته با کیفیت بالاتر و بیشتر تصفیه شده با تشکر از ظریف لمس مانند پیچیده تر لرزش موتور.

ما آغاز شده و دقیق ما Xiaomi Mi 10 نرم افزار 5G نقد و بررسی, بنابراین در ارتباط باشید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im