ایکس باکس سری X را بازی چهار نسل از میراث عناوین برخی از HDR و 120fps

امروز صبح, Jason رونالد مدیر برنامه مدیریت برای ایکس باکس سری X ساخته شده یک پست وبلاگ در مورد نسل بعدی ایکس ب

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 خرداد 1399

امروز صبح, Jason رونالد مدیر برنامه مدیریت برای ایکس باکس سری X ساخته شده یک پست وبلاگ در مورد نسل بعدی ایکس باکس و سازگاری با ایکس باکس بازی. از روز 1 سری X سازگار خواهد بود با بازی در تمام چهار نسل از کنسول ایکس باکس.

چالش در حال قادر به انجام این کار است که مشخص شده در این پست وبلاگ. در درجه اول آن پایین می آید به واریانس در تراشه معماری. سری X سفارشی تراشه است که به لطف این قابلیت علاوه بر طراحی Xbox OS و hypervisor.

بیش از 100000 نفر ساعت بوده است با سنجش زمان تست بازی های قدیمی در سری X که به این نتیجه رسیدند که هزاران نفر از بازی های پخش خود را از روز راه اندازی. تیم امید به ساعت 200,000 ساعت زمان کنسول را به راه اندازی است که میله میله برای این فصل تعطیلات.

Xbox Series X will play four generations of legacy titles, some in HDR and 120fps

ایکس باکس سری X خواهد بود که بهترین کنسول برای بازی کردن بازی های قدیمی از این بازی ها اجرا بر روی سری X سخت افزار بومی. این به این معنی است که شما می توانید انتظار بار بار سریع تر و در برخی موارد بالاتر از نرخ فریم. رونالد توضیح می دهد که یک همکاری جدید با ایکس باکس فن آوری های پیشرفته گروه را قادر می سازد یک راه برای اضافه کردن خودکار HDR, پشتیبانی از بازی های. این است که با هیچ تاثیر به بازی و عملکرد آن را می توان به بازی در تمام راه برگشت به اصل ایکس باکس.

این تیم نیز همچنان به گوش دادن به بازخورد از جامعه در عناوین بیشتر است که شما می خواهم برای دیدن اضافه شده به این برنامه سازگاری. احیای عناوین از تاریخچه اغلب ارائه یک ترکیب پیچیده ای از ویژگی های و صدور مجوز به چالش کشیده اما این تیم متعهد است به انجام همه چیز ما می توانید به ادامه حفظ جمعی ما بازی legacy.

تکنیک های جدید اختراع شده است را به بازی نه تنها اجرا در وضوح بالاتر اما در بالاتر framerates های وارد به عنوان به خوبی. همه عناوین توانایی اما برخی قادر خواهد بود را به دو برابر خود را با نرخ فریم از 30fps به 60fps یا از 60fps به 120fps.

ایکس باکس سری X برای اولین بار اعلام کرد در ماه دسامبر با یک انتظار راه اندازی اتفاق می افتد گاهی اوقات در این فصل تعطیلات آینده.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن