'جنگ جهانی 2 است که ما جنگ ستارگان" می گویند افراد متعلق به نسل

آیا شما گیج دولت رویکرد به کاهش مستند? در اینجا نخست وزیر بوریس جانسون توضیح می دهد آنچه شما باید انجام دهید د

توسط BASHARIATEMROOZ در 19 اردیبهشت 1399

آیا شما گیج دولت رویکرد به کاهش مستند? در اینجا نخست وزیر بوریس جانسون توضیح می دهد آنچه شما باید انجام دهید در هفته آینده.

نشاط و خرید

به اقتصاد kickstart آن را خرید برای حداقل شش ساعت در روز است. دریافت ملزومات مانند شراب بلکه خرید چیزهایی که شما نمی خواهید. دریافت 500 چکش و یا چگونه در مورد چند لباس خوب اگر شما یک مرد ؟ فقط نمی آیند به تماس با افراد دیگر در حالی که مشغول بازدید از مغازه ها.

آیا پوشیدن یک ماسک و یا اصلا نیست

ماسک تاسیس هستند بی فایده است. اما آنها نیز بسیار موثر در جلوگیری از انتقال coronavirus. بنابراین نمی پوشیدن ماسک بلکه انجام دهد. اگر شما مطمئن نیستید که چگونه به انجام این کار فقط خونین خوبی کردن چون من نمی تواند انتظار می رود به فکر می کنم از همه چیز.

فراموش 'نامحدود' ورزش

من متعهد هل دهنده اما همه ورزش خوب است. کشتی, راگبی و بوکس بسیار عالی ورزش پس گیر در حالت ایده آل و بدون دست زدن به افراد دیگر. شخصا من با بعضی از بازی فوق العاده تنیس در زوم. که به وضوح در مجموع زباله, اما من می توانم به خودم کمک نمی کند.

بازگشت به کار شما تنبل دهقانان! (فقط شوخی!)

نه واقعا. خونین بازگشت به کار در حال حاضر به دلیل کسب و کار هستند تا نهر گه و من غم و اندوه از حزب اهدا کنندگان. بله برخی از شما می میرند اما گاهی اوقات آن را اجتناب ناپذیر بود گالیپولی. همچنین ما نمی توانیم بیشتر دولت جزوه مانند یک دسته از Trots چرا که ما هنوز هم به قرض مانند دیوانگان برای HS2 و بعد بوریس پل.

رفتن به میخانه

چاق و چله yeomen انگلستان اجازه نمی دهد یک خارجی ویروس آنها را متوقف کند داونینگ flagon مید! من از طرفداران بزرگ از بارها پس از حضور در آنها را چند بار در آکسفورد. فقط نمی آیند ظرف شش پا را از هر کسی که شما جمعیت را 'محلی' به صورت خشن بحث چرا Thucydides بود wanker.

در خانه بماند اما بیرون رفتن بسیاری

خوب است که این به اندازه کافی مزخرف در حال حاضر ؟ من یک مقدار بهتر-پرداخت ستون به دست کشیدن از برای تلگراف و رک و پوست کنده من نمی دهد یک بازی شیر یا خط چون من ایمنی بدن و در حال حاضر این ویروس مسائل نیست مشکل من.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب