زن موفق به پخت نان بدون نوشتن در مورد آن در رسانه های اجتماعی

خورشید بدترین بریتانیا شده است و برای 40 سال. اما می توانید آن را در ادامه آن مارپیچ رو به پایین به شر ؟ شاید

توسط BASHARIATEMROOZ در 23 خرداد 1399

خورشید بدترین بریتانیا شده است و برای 40 سال. اما می توانید آن را در ادامه آن مارپیچ رو به پایین به شر ؟ شاید با این عناوین:

دیانا می خواستم بدون معامله BREXIT

شاهزاده ولز سابق butler, Paul بارل به نحوی کشف 25 ساله و اسناد بسیاری با جوهر هنوز تازه است که در آن او با پشتیبانی از خروج از اتحادیه اروپا در سازمان تجارت جهانی از نظر. این همه عمیقا محتمل اما خورشید بیزار خوانندگان خود را.

بریتانیا در بحران مقصر است و من

بریتانیا سقوط به افسردگی شدید. کمبود مواد غذایی و بیکاری زیاد و سربازان در خیابان اجرای یک 6pm مقررات منع رفت و آمد. این همه خورشید توضیح می دهد که گسل گری است و من را بیدار برف ریزه توییتهایی.

بوریس: "من هرگز در عشق'

یکی پس از دیگری بوریس جانسون امر آفتاب می شود 100 درصد پشت سر نخست وزیر با تهوع مطرح شده عکس از ساعت های جدید خود را تحت فشار با زیرعنوان به 'چرا ما با شکوه رهبر نوظهور عشق به ارمغان می آورد شادی برای همه ما. قبلی پرنده و ناخوشایند کودک رسما دیگر وجود داشته باشد.

BREXITER-تنها انگلستان خواهد راه رفتن یورو

سرمربی تیم ملی خواهد بود محدود به بازیکنان که قطعا رای برای مبارزه با تروریسم در اروپا به دلیل غیرت وطن پرست ما له اروپایی مخالفان. آنجا که بریتانیا را در WW2 عنوان مقاله امتیاز 300 بار. تیم ملی خواهد بود به رهبری هری کین در لباس پوشیدن به عنوان یک جنگهای صلیبی مگر اینکه او رای دادند و باقی می ماند.

نگاهی به تپه ها و ترس همسایگان خود را

با مشاوره انگلیسی به بازوی خود عقب نشینی به غنی ترکیبات و قتل هر کسی متفاوت از آنها خورشید است که صرفا مصرف آن jingoistic, 'کشور جزیره' موضع به نتیجه منطقی آن است. شکایت treasonous و PCC خواهد آنها را نادیده گرفت به هر حال.

منچستر یونایتد 'ملت ' تیم'

تلخیص در نهایت بازدید پایین سنگ با ادعای اتفاقا روز بعد از روپرت مرداک خرید منچستر یونایتد که هر کس در انگلیس مخفیانه آنها را پشتیبانی می کند. دفاتر خود را در حال سوزانده و روزنامه نگاران در حال ساخته شده به کار تولید غذای آماده آگهی به جای. این کشور در نهایت رایگان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de