زن مجازی کلاس یوگا با بهره گیری از آزادی به, گوزیدن در خواهد

شما پذیری در حال ناله در مورد مستند اما من جان سالم به در برد شدیدتر شرایط با نوشیدن خود من شاش و اقامت در هتل. در اینجا راهنمای من برای زنده ماندن توسط جستجوگری از سطل.

خود را بازیابی همسایگان’ سیب زمینی

نه به خوردن نفرت انگیز اما از آنجا که شما می توانید یک شسته و رفته استتار ماسک و دزدکی حرکت کردن دور برای مادر خود را. او به شما یک نوازش و سهام شما با تمام ملزومات مانند شکلات تروفلی Radox, داخل حمام, خیس کنید و ابگوشت.

نوشیدن آب بن

ممکن است آن را پر از موش شاش اما تهوع آن را مانند سوپ برای اثبات شما به عنوان سخت به عنوان من. آن را احتمالا می خواهید به شما بدهد ویل بیماری, اما حداقل شما می شود عجیب و غریب تر از همه کسانی که chumps با کوروناویروس. من نمی من SAS, آموزش به ضرب و شتم توسط یک بیماری است که می تواند اعتصاب کردن هر یک دستفروش.

سرقت واقعی wheelie بن

آنها بسیار عالی جداسازی غلاف برای کودک خود را. مته چند سوراخ هوا و پرتاب بچه های خود را برای خوب از خانواده, چرا که هیچ کس نیاز به شنیدن ‘بچه کوسه’ 133 بار در روز. به آنها بگویید که چگونه پدر رو یک کوسه یک بار در یک آکواریوم.

انتخاب گزنه در پارک

اگر سطل را پر از بطری شراب خود را گسترش مهار. گزنه را دوست داشتنی غنی از آهن سوپ اگر خود را Waitrose تحویل ندارد اسفناج یا شاهی آبی. شما همچنین می توانید با استفاده از این نزدیکی اسکله برگ برای کاغذ توالت اگر از شما اجرا از Andrex Washlets. من از آن متنفرم زمانی که آن اتفاق می افتد.

برو شکار اردک

شما تغذیه آنهایی که در پارک برای سال در حال حاضر زمان بازپرداخت آن است. فریب آنها را با برخی از پوسته ها و سپس گرفتن آنها را زمانی که آنها دست و پا زدن بیش از. به یاد داشته باشید خود را به استفاده از چاقو ارتش سوئیس به نمره چربی پس از آن چیپس درست است. هیچ کس نباید خم شدن بسیار کم به عنوان غذا خوردن یک unrendered سینه اردک حتی تلویزیون بچه ها سخت بود ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de