Wi-Fi است بزرگترین آن ارتقاء در 20 سال

در چند ماه وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر Wi-Fi برای رفتن به اطراف. کمیسیون ارتباطات فدرال رای دادند و امروز برای باز کردن یک طرح از طیف در 6GHz گروه بدون مجوز استفاده — همان نظارتی متهور است که اجازه می دهد تا شما روتر پخش بر روی باند 2.4 GHz و 5GHz. این بدان معناست که در حال حاضر وجود دارد بیشتر باز امواج رادیو و تلویزیون — بسیاری — که روتر می توانید استفاده کنید برای پخش سیگنال های Wi-Fi. هنگامی جدید طیف به طور رسمی افتتاح شد برای کسب و کار بعد از این سال است که باید ترجمه برای سریع تر اتصال به شبکه قابل اعتماد از نسل بعدی دستگاه های.

این بزرگترین طیف علاوه بر این پس از FCC پاک راه را برای Wi-Fi در سال 1989 پس از آن یک معامله بزرگ است. جدید طیف در واقع چهار برابر مقدار فضای در دسترس برای روتر و دستگاه های دیگر پس از آن معنی خواهد بود که خیلی بیشتر و پهنای باند بسیار کمتر دخالت برای هر دستگاه است که می توانید با استفاده از آن.

“این است که به یاد ماندنی ترین تصمیم در اطراف Wi-Fi طیف در تاریخ آن در 20 سال ما شده است در اطراف” Kevin Robinson, بازاریابی, رهبر اتحاد Wi-Fi یک صنعت حمایت گروه که نظارت بر اجرای Wi-Fi گفت: پیش از رای دادن.

دستگاه های در حال انتظار برای شروع به حمایت از 6GHz Wi-Fi تا پایان سال 2020 پس از اجرای آن نیست دور. زمانی که آن می رسد انتظار برای دیدن آن مارک تحت نام “Wi-Fi 6E.”

در اینجا چیزی است که ما می دانیم تا کنون در مورد آنچه انتظار می رود.

چگونه این تعمیر بد من Wi-Fi?

اگر شما تا کنون به حال مشکل در اتصال به شبکه Wi-Fi وجود دارد یک فرصت خوب برای طیف تراکم مشکل بود. هر زمان که شما بیش از حد بسیاری از دستگاه های در تلاش برای اتصال بیش از همان گروه از فرکانس برخی از دستگاه شروع به دریافت کاهش یافته است. بنابراین اگر شما یک لیست طولانی از نزدیک Wi-Fi در منطقه خود را که ممکن است به همین دلیل ارتباط خود را گرفتن است آهسته تر و کمتر قابل اعتماد است. وجود دارد به سادگی بیش از حد بسیاری از رقابت سیگنال برای کامپیوتر خود را برای دریافت از طریق.

6GHz Wi-Fi می تواند یک راه طولانی به سوی حل این مشکل است. آن را ارائه می دهد نه فقط جدید نوار از امواج رادیو و تلویزیون برای روتر به استفاده از, اما یک بزرگ راه باریک است که نیازی به با هم تداخل سیگنال در برخی از زمان Wi-Fi کانال. جدید طیف اتاق به اندازه کافی برای به هفت حداکثر ظرفیت Wi-Fi جریان برای همه پخش به طور همزمان و با یکدیگر تداخل داشته باشد — همه بدون استفاده از هر گونه قبلا در دسترس طیف.

برای دریافت یک کمی خاص تر FCC باز است تا از 1200 مگاهرتز از طیف در 6GHz گروه است. برای دو دهه گذشته از Wi-Fi عامل شده است و با حدود 400 مگاهرتز از طیف و تمام کانال های موجود تا به حال به تقسیم کردن که در آن فضای محدود. بر روی کانال های 6GHz گروه به شمار می رود 160MHz در هر اندازه. تنها دو کانال که در آن اندازه مناسب می تواند در داخل در حال حاضر در دسترس حریم هوایی.

چه 6GHz Wi-Fi?

Wi-Fi کار می کند با پخش بیش از امواج رادیو و تلویزیون است که باز برای هر کسی که به استفاده از. امروز این کار بیش از دو باند های 2.4 GHz و 5GHz است. در حال حاضر ما در حال اضافه کردن یک سوم باند 6GHz.

اعداد تفاوت (2.4 GHz سفر دورتر اما 6GHz ارائه اطلاعات سریع تر) اما آنچه واقعا مهم نیست فرکانس های خاص استفاده می شود اما چقدر بزرگ یک نوار از امواج رادیو و تلویزیون در دسترس است. و به همین دلیل 6GHz است به خصوص هیجان انگیز: این باند چهار برابر کل فضای در دسترس سنتی Wi-Fi.

در یک اقدام فوری و سطح آن بدان معنی است که اگر شما اولین کسی در آپارتمان خود در ساختمان به 6GHz روتر شما در حال رفتن به زندگی بزرگ تا آنجا که اتصال می رود چرا که هیچ کس را توان رقابت با شما. اما حتی یک بار 6GHz روتر تبدیل شدن به شایع تر از چند سال از هم اکنون امید است که بزرگ تر طیف اجازه خواهد داد که برای سیگنال به باقی می ماند سریعتر و قوی تر از آنهایی که امروز استفاده می کنیم. “ما نمی خواهد در همان موقعیت ما امروز پنج سال از در حال حاضر,” رابینسون گفت.

این را از Wi-Fi سریع تر است ؟ مرتب کردن بر اساس

مشخصات فنی 6GHz Wi-Fi همان نظری سرعت بالا به عنوان 5GHz Wi-Fi: 9.6 گیگابیت در ثانیه حداکثر ارائه شده تحت Wi-Fi 6 استاندارد نسخه فعلی از Wi-Fi.

شما هنوز هم نمی خواهید برای دریافت کنید که با سرعت در زندگی واقعی اما جدید امواج رادیو و تلویزیون باید به کمک دست انداز سرعت خود را تا. که به دلیل محدود طیف موجود در 5GHz به معنی سیگنال های Wi-Fi اغلب نه به عنوان بزرگ به عنوان آنها می تواند. در 6GHz آن را به عهده گرفت که روتر پخش خواهد شد در زمان حداکثر مجاز کانال اندازه معنی یک اتصال سریع.

Wi-Fi و اتصال به گوشی های هوشمند می تواند ضربه 1-2 گیگابیت در ثانیه بیش از این شبکه های رابینسون گفت. این نوع از سرعت مورد انتظار از میلیمتر موج 5G که تا کنون بسیار محدود در دسترس است. البته سرعت خود را هنوز هم محدود خواهد شد با آنچه خانه خود را از طریق اینترنت ارائه می دهد اما آن را به یک پتانسیل جهش.

چه زمانی می توانم انتظار Wi-Fi 6 دستگاه در فروشگاه ها ؟

اولین موج با استفاده از دستگاه های 6GHz Wi-Fi است که انتظار می رود در سه ماهه آخر سال 2020 با توجه به رابینسون. اما استقرار واقعا باید لگد کردن در اوایل 2021 زمانی که Wi-Fi داد آغاز می شود با ارائه یک گواهی نامه برنامه Wi-Fi 6E دستگاه.

تولید کنندگان تهیه شده است برای این لحظه. در حال حاضر chipmaker Broadcom اعلام کرده است یک شبکه Wi-Fi 6E تلفن همراه تراشه. کوالکام گفته است که آن را آماده برای حمایت از 6GHz Wi-Fi در نسل بعدی محصولات بی سیم. و اینتل گفت: آن را باید تراشه های آماده برای ژانویه 2021.

دو روتر شرکت Linksys و Netgear نشان داده اند که آنها را در هیئت مدیره. و اپل قبلا گفته FCC تایید “مجموعه دوره برای نسل بعدی از Wi-Fi است.”

گوشی های هوشمند به احتمال زیاد برای اولین بار دستگاه های مصرف کننده را به اتخاذ Wi-Fi 6E, فیل Solis بی سیم تحلیلگر IDC گفت: آستانه. Solis پیش بینی 316 میلیون دستگاه خواهد کشتی با Wi-Fi 6E پشتیبانی در 2021. پس از گوشی های هوشمند او انتظار دارد که تبلت ها به دنبال, با تصویب در تلویزیون به احتمال زیاد در سال 2022.

“Wi-Fi را یک بخش بسیار مهم از این گوشی خیلی بالاتر پایان گوشی را با کیفیت بالاتر از Wi-Fi تراشه در آنها” Solis گفت. “گوشی های هوشمند یک محصول کلیدی است که حس می کند برای 6E زیرا مردم با استفاده از تلفن های خود را برای تقریبا همه چیز است.”

چگونه من می دانم که اگر یک دستگاه با پشتیبانی از Wi-Fi 6E?

در حال حاضر زمانی که شما رفتن به خرید یک گوشی جدید و یا لپ تاپ شما ممکن است برچسب “Wi-Fi 6” بر روی جعبه. که در حال حاضر از آن معنی است که دستگاه شما پشتیبانی از آخرین استاندارد Wi-Fi ارائه می دهد که بیشتر کارآمد عملکرد بی سیم.

اما “Wi-Fi 6” به معنی دستگاه خود را هنوز عامل در همان طیف پس از شروع بعد از این سال شما می خواهید برای شروع به دنبال برچسب “Wi-Fi 6E.” که مخفف “Wi-Fi 6 extended به 6GHz گروه است.” آن را (نسبتا) برای مصرف کننده نام شما را در گوشی ها و لپ تاپ ها و روترها و ابزارهای دیگر است که پشتیبانی 6GHz Wi-Fi.

همه Wi-Fi 6E دستگاه ها باید سازگار با یکدیگر و سازگار با هر روتر شما در حال حاضر در صفحه اصلی. چیزی که مهم است به دانستن است که شما نمی خواهد ببینید 6GHz مزایای تا زمانی که شما خرید یک Wi-Fi 6E روتر. شانس هستند آن خواهد شد برخی از محصولات به بازار.

چه گرفتن ؟

وجود دارد یک دسته!

یکی از بزرگ است… شرکت در واقع به دنبال از طریق! همه نشانه ها نشان می دهد آنها خواهد شد اما Wi-Fi داد در تلاش است تا نقطه شرکت نسبت به دیگر اشکال از Wi-Fi قبل از — مانند سریع WiGig یا کم قدرت HaLow — که نمی panned تقریبا در همه. (رابینسون گفت: این چیزی است که اتفاق می افتد در این زمان. “6GHz را تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر از Wi-Fi 6 و نسل های آینده از Wi-Fi,” او گفت:.)

و با فرض اینکه این همه کار کردن شما هنوز هم باید به جای دستگاه های خود را برای دریافت سود. زمان اسباب بازی نیست راه اندازی برای استفاده از 6GHz شبکه (آن را تا حد زیادی شده است غیر قانونی به پخش بعد از همه) بنابراین شما نمی خواهد منافع تا زمانی که شما خرید یک روتر جدید و یک گوشی جدید, لپ تاپ و یا دیگر شبکه های Wi-Fi را فعال کنید دستگاه است که می تواند به آن متصل شود.

Wi-Fi 6E دستگاه ها هنوز عقب مانده است سازگار با تمام دستگاههای Wi-Fi اما کسانی که اسباب بازی تا حد زیادی نمی خواهد به نفع ارتقا دهید. آنها هنوز هم شما گیر با استفاده از هر نسخه از Wi-Fi آنها حمل می شود ، حداقل تحت Wi-Fi داد صدور گواهینامه برنامه 6GHz شبکه خواهد بود این سایت متعلق به کارآمد تر از Wi-Fi 6 دستگاه.

همچنین امواج رادیو و تلویزیون در حال نظارت کشور توسط کشور. FCC باز است تا 6GHz در ایالات متحده, اما مردم در اروپا هنوز باید صبر کنید در هر کشور و کمیسیون اروپا به انجام همین کار را برای آنها. این می تواند اتفاق می افتد بعد از این سال, اما هیچ وعده از آن است. این بدان معناست که مسائل قانونی می تواند تاخیر در دسترس بودن این تکنولوژی در برخی از کشورها. بسیاری از ابزارهای حمل هستند در سطح جهان بیش از حد پس از آن نیز می تواند کم کردن سرعت کلی تصویب اگر بازارهای عمده سقوط پشت سر.

این 6GHz طیف نیز موجود برخی از کاربران مجوز و Wi-Fi را مجبور به کار در اطراف آنها. در داخل خانه است که انتظار می رود به ارائه یک موضوع از دیوار باید جلوگیری از تداخل. اما خارج از منزل, روتر نیاز به استفاده از چیزی به نام “خودکار کنترل فرکانس” سیستم را به اطمینان حاصل شود آنها دخالت نمی کنیم با موجود 6GHz کاربران است. این بدان معناست که فضای کمتری را برای پخش است که می تواند تنزل عملکرد کلی.

چه این را با 5G?

هیچ چیز. بلکه — خوب این نوع به نظر می رسد همه چیز را تا به چیزی برای انجام با 5G در حال حاضر آن را نمی کند?

در اینجا معامله: مشخصات فنی FCC باز نمی شود تا جدید “Wi-Fi طیف است.” آن را باز کرد تا جدید “بدون مجوز” طیف است که تقریبا آنچه در آن مانند تلفن های موبایل. این بدان معنی است که شما نمی نیاز به یک مجوز برای استفاده از آن هر کسی می تواند استفاده از آن به عنوان طولانی به عنوان آنها انجام این کار مسئولانه است.

این بدان معناست که دیگر دستگاه ها و فن آوری می تواند با استفاده از 6GHz گروه به طور بالقوه در نظر گرفتن فضای Wi-Fi می خواهد به استفاده از. و بله 5G یکی از کسانی که همه چیز.

تلفن حمل در گذشته استفاده بدون مجوز طیف برای تقویت مجوز طیف است که باعث می شود تا هسته ای خود را از شبکه های بی سیم. آنها این کار را با LTE به عنوان یکی از بسیاری از فن آوری به منظور افزایش سرعت اتصالات. از به نظر می رسد از چیزهایی که ممکن است آنها را انجام دهد که دوباره با اجازه 5G با هم همپوشانی دارند به تازگی پاک طیف با Wi-Fi 6.

آیا این منجر به تداخل مسائل ؟ خواهد 5G آمده برای تسلط بر تمام اتصال جهانی و کاملا جایگزین Wi-Fi? اما آن را خیلی زود است. دو استاندارد لزوما در کشاکش هر چند پس از آن را مانند یکی باید برنده یا بازنده در اینجا.

“چیزهای زیادی وجود دارد طیف در 6GHz گروه وجود دارد که باید اتاق را برای هر دو” Solis گفت. تلفن همراه با استفاده از 6GHz خواهد بود شبیه به Wi-Fi استفاده در کارخانه ها و یا سلول کوچک, سایت های, او گفت:. “شما در حال رفتن برای دیدن macrocells با استفاده از 6GHz.”

در حال حاضر صنعت فن آوری به نظر می رسد تجمع در اطراف 6GHz Wi-Fi که به نظر می رسد مانند یک نشانه خوبی است که Wi-Fi خواهد بود که ذی نفع اصلی — حداقل برای آینده نزدیک — از 6GHz طیف باز کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net