Wi-Fi 6-حمایت از افتخار روتر 3 به ارمغان می آورد آن 3000 مگابیت در ثانیه سرعت به اروپا

افتخار نگه می دارد و تنوع نمونه کارها خود را و آخرین علاوه بر Wi-Fi 6 به علاوه روتر با چهار آنتن و یک پردازنده دو هسته ای. از امروز شروع می توان آن را در کشورهای مختلف در اروپا و با نام تجاری است که پرتاب برخی از هدیه به عنوان به خوبی.

Honor Router 3 arrives with Wi-Fi 6 support and up to 3000 Mbps speeds

افتخار روتر 3 دارای یک پورت WAN و سه پورت LAN که پشتیبانی خودکار سرعت انطباق بین 100 مگابیت در ثانیه و 1000 مگابیت در ثانیه و در مجموع به 3000 مگابیت در ثانیه ارائه شده شما چنین ارتباط بیرون آمدن از دیوار در وهله اول. وجود دارد تنها یک ثانیه دکمه در بالا است که می تواند به راحتی جفت تا پنج روتر 3 دستگاه به یک فعال مش شبکه برای راه حل های سازمانی.

افتخار پدر و مادر خود شرکت Huawei تماس خود را به روتر Wi-Fi 6 به علاوه به دلیل آن است یک 6 dB سیگنال قوی تر از به طور منظم Wi-Fi 6 (قبلا 802.11 ax) و می تواند نفوذ یک دیوار. در مقایسه با Wi-Fi 5 (که قبلا به عنوان شناخته شده 802.11 ac) این روتر می تواند تا سه برابر سریع تر از شبکه سرعت چهار برابر بیشتر از ظرفیت تاخیر کمتر و 30% کمتر برق مصرف می خواند مطبوعاتی ارسال شده توسط افتخار است.

Honor Router 3 arrives with Wi-Fi 6 support and up to 3000 Mbps speeds

افتخار به ارمغان می آورد فن آوری است که اجازه می دهد تا یک روتر 3 برای برقراری ارتباط با 20 دستگاه – 4 در طیف 2.4 گیگاهرتز و تا 16 در 5GHz است. امنیت عاقلانه آن است WPA3 با فردی رمزگذاری داده ها. در داخل وجود دارد Gigahome Wi-Fi 6 تراشه دو هسته های پردازنده می تواند تا 1.2 GHz دستیابی به شبکه سرعت به بیش از 1 Gbps.

افتخار روتر 3 را می توان راه اندازی و کنترل از طریق Huawei اختصاصی AI برنامه زندگی که در آن دستگاه را می توان مدیریت و محدود در سرعت اینترنت و وجود یک کنترل پدر و مادر از ویژگی های است که مجموعه برنامه های خاص دستگاه های متصل.

Honor Router 3 arrives with Wi-Fi 6 support and up to 3000 Mbps speeds

قیمت این افتخار روتر 3 €79.90 است برای قبل از orderin آلمان و فرانسه و اسپانیا و هلند از امروز شروع, در حالی که ایتالیا باید این گزینه در پنج شنبه, جولای 24. اگر خرید ساخته شده است تا ژوئیه 31, افتخار, پرتاب خواهد شد همچنین رایگان افتخار گروه 5 (صورتی یا سیاه و سفید) و افتخار AM115 بلوتوث گوشی (قرمز یا سیاه و سفید) در یک بسته نرم افزاری است که هزینه ترتيب €35 €70 خود را.

Honor Router 3
Honor Router 3
Honor Router 3
Honor Router 3

افتخار روتر 3

روتر نیز می تواند خریداری شده در انگلستان است. آن را در دسترس خواهد بود در جولای 23, قیمت مجموعه در £79.90 و وجود مباحث ندارند.

منبع (در آلمان) • منبع (در ایتالیایی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید