چرا تمام انگیز خواهید اپیدیولوژی توسط پروفسور نیل فرگوسن

توسط پروفسور نیل فرگوسن, دانشکده پزشکی کالج سلطنتی لندن

بله من شکست مستند. اما اگر شما تا به حال هیچ ایده چقدر triple-A pussy شما می توانید ریاضی مدلسازی گسترش بیماری شما می خواهم به درک.

من عمیقا متاسفم که من نادیده گرفته و قوانین برای دیدن یکی از بسیاری از زنان است. اما از آنجایی که من وارد بیماریهای عفونی در سال 2000 دو هفته است که طولانی ترین من رفته بدون مجازات. جهنم دو روز خشکسالی است.

روز من مدل گسترش foot-and-mouth شیوع من و یک دختر وجود دارد من می خواهم هرگز قبل از دیده می شود برهنه در تخت من. ‘شما چگونه است؟’ من spluttered. ‘شما در حال پیش بینی, متخصص,” او گفت: پرتاب کردن لحاف. ‘شما به من بگویید.’

و از آن لحظه به من شده است در آن مانند گونه جدیدی از آنفلوانزا در تضعیف سیستم ایمنی بدن. یک زن برای صبحانه دیگری برای ناهار دو یک شبه. که روزهای هفته تا کی. در تعطیلات آخر هفته به خوبی من به نوع دیوانه.

تقصیر من نیست. دقیقه جوجه ها را بشنود شما یک اپیدمیولوژی شورت خود را ضربه زدن به کف. وجود دارد فقط چیزی در مورد تحصیل در رشته ویروس انتقال در جمعیت زیادی که تخریب هر بازداری.

جنیفر لارنس, پنه لوپه کروز, Nicki Minaj – که خیلی با وسواس کار من در Zika ویروس است که ما تا به حال به شکستن من از لحاظ جسمی خسته – همه آنها محروم کردن من کت آزمایشگاه در یک زمان یا دیگر.

بنابراین به برخی از ازدواج و عسل یک تماس غنیمت بود بدون نتیجه به من از سفارش یک پیتزا. مطمئن شوید که آن را به بهترین او را تا کنون داشته اما به من ؟ چهارشنبه.

آن را احتمالا بهترین است. من در دوره برنده جایزه نوبل و صادقانه است ؟ هنوز مطمئن شوید که پیر می توانید آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>