صنعت سرگرمی است کشیده از همه متوقف می شود ما را از رفتن با livestreams هر شب. اما که شما را رها در دقیقه است ؟

هملت از جهان

اگر آن را هر گونه خوب است مردم را به یاد داشته باشید بیش از دو خط از آن است. علاوه بر خود Letts راهنماهای مطالعه در انبار پس چگونه می تواند شما را در درک آن بدون آنها ؟

رها: 8m 23s

Così fan tutte از رویال اپرا هاوس

چه راه شگفت انگیزی از باز کردن نخبگان اشکال هنر مانند opera برای همه به شما می گویند. واقعا شما تنها با کلیک بر روی آن به دلیل آن را به صدا مانند یک بستنی خوشمزه. شما اخم طریق تا زمانی که واقعا عذاب آور کمی پس از آن هرگز سعی opera دوباره.

رها: 15m 44s

یک مرد دو Guvnors از تئاتر ملی

آره, James Corden, است که در واقع در این, اما نه به اندازه کافی خوب به شما را فراموش کرده ام چه dickwad او در همسفری کارائوکه. شما نوجوانی, اما شما لازم نیست رها فاصله نوشیدنی شما می خواهم آماده و یا به این امید که Corden ممکن است نگه داشتن خود جدا برای سال.

رها: 25m 02s

Euripides’ Bacchae

شما تا به حال امید زیادی است که در این مستند می تواند شما را تبدیل به یک کشت فرد است. اما این یونان باستان مسائل افسرده بیشتر از واقعی اخبار بنابراین شما رفتن به قسمت های قدیمی Eldorado در یوتیوب. این یک کلاسیک داستان ندارم.

رها 28m 08s

باشگاه کمدی

آن سال بوده شما به تماشای کمدی زنده بنابراین شما فکر می کنید شما می خواهم لحن در برای دیدن یک دسته از کمدین های انجام شده در یک اتاق خالی در حالی که تلاش برای پنهان کردن اضطراب خود را در مورد کل صنعت imploding.

رها 32متر 58s

خود را عجیب و غریب, دوست, جشن تولد

آن قرار است به سرگرم کننده است. هر کس وجود دارد بر روی صفحه نمایش مشاهده تنهاست مرد در یک پارتی کلاه مست و خواستار یک انقلاب کمونیستی. ترک و بازگشت به تماشای خود نان پرنده-box cam که کاملا رک و پوست کنده همه شما می توانید به مقابله با حق در حال حاضر.

رها 2m 12s

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de