واتساپ اضافه کردن برخی از ویژگی های جدید به آن ساده و در عین حال فوق العاده برنامه های محبوب. یکی از این برچسب متحرک. در حالی که بسیار محبوب در چند پیام رسانی دیگر سیستم عامل ها مانند Wechat, iMessage, و WeChat, WhatsApp تنها تا به حال بسیار اساسی پشتیبانی از برچسب. واتساپ به زودی نورد خود را متحرک دشنه بسته خواهد شد که در دسترس از داخل برنامه.

WhatsApp adds animated stickers, QR codes, and dark mode for web

یکی دیگر از ویژگی های جدید است که کدهای QR برای پروفایل. هر حساب در حال حاضر خود کد QR که باعث می شود آن را آسان برای کسی اسکن کد برای اضافه کردن آنها را به عنوان یک مخاطب به جای دستی وارد کردن شماره. دوباره این ویژگی شده است در اطراف برای مدتی از جمله دیگر Facebook, خدمات, اما واتساپ فقط به اطراف کردم با اضافه کردن آن را.

گروه تماس های تصویری نیز بهبود یافته است. در حال حاضر زمانی که شما در یک گروه شما فقط می توانید شیر بر روی تصویری از یک از شرکت کنندگان به حداکثر رساندن فیلم خود را. و اگر شما گروه چت دارای 8 یا کمتر شرکت کنندگان, شما می توانید شروع به یک چت گروهی تنها با یک کلیک پس از 8 حداکثر شرکت کنندگان در واتساپ پشتیبانی در یک گروه تماس بگیرید.

نسخه وب واتساپ نیز به دست آوردن حمایت برای حالت برای مطابقت با برنامه است. و در نهایت کسانی که در KaiOS دستگاه هم اکنون می توانید دسترسی به ویژگی های وضعیت که واتساپ نسخه از داستان است.

تیره حالت برای دسکتاپ, تماس ویدیویی گروهی پیشرفت و وضعیت در KaiOS در حال حاضر نورد در حالی که متحرک برچسب و کدهای QR برای پروفایل خواهد بود که در چند هفته.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de