من در حفظ و نوشتن در مورد زندگی-جریان مانند آن را در دسترس و آسان به انجام آن نیست. آن را در واقع بسیار دشوار است برای گرفتن آغاز شده است. با عرض پوزش! من بد است. من معنی نیست که شما را گمراه. اگر شما هنوز هم کشش-کنجکاو من یک هدیه برای شما: راهنمای برای چگونه آغاز شده است.

من قبل از فرو رفتن در من شروع با چند هشدارهای. وجود دارد بسیاری از راه هایی برای جریان. زوم اجازه می دهد تا شما را به جریان به طور مستقیم به یوتیوب, برای مثال, و شما همیشه می توانید به صورت زنده از Instagram. برخی از راه های از جریان راحت تر هستند; دیگران مشکل تر است. همه نیاز به کمی دانش در مورد چگونه به خواندن مرجع تخصصی و نمی خواهید برای مردن در حالی که انجام آن لازم است, عیب یابی. این است که نه یک راهنمای جامع.

این به معنی این نیست که جامع بود. من جریان را برای در حالی که کمی در خود کانال و بیشتر از آنچه که من قصد دارم به غیر از این است که فقط چیزهای را که من برداشت کرده ام تا آنجایی که من در حرکت یا کشش ناگهانی. سوم لطفا می دانم که حتی اگر شما همه چیز را راست چیزی است که هنوز هم احتمالا کار نمی کند. که خوب است. تبدیل شدن به یکی با عیب یابی و انجام کارهای سیستماتیک بنابراین شما همیشه قادر به کار به عقب و پیدا کردن منبع مشکل شما می باشد. همچنین به یاد داشته باشید که عیب یابی زنده در جریان یک مراسم از تصویب.

چهارم این راهنما نیز به فرض شما یک مبتدی هستید و که شما در حال برنامه ریزی برای هر خرید یک کامپیوتر جدید فقط به جریان و یا به طور گسترده تغییر یکی از شما در حال حاضر خود را (به عنوان مثال خرید یک داخلی ضبط کارت). آن را نیز با تمرکز بر جریان با استفاده از Open Broadcaster Software (OBS) باز-منبع تکه از نرم افزار که یک تن از مردم در استفاده از جریان زندگی می کنند. (اگر شما در حال حاضر خود را راه اندازی کار و فقط می خواهم به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از زنان در صورت تمایل به جست و خیز پیش رو به بخش “چگونه به جریان با OBS.”)

اگر که به شما اجازه شیرجه رفتن!

مرحله 1: سخت افزار

این جایی است که سفر خود را آغاز می شود مسافر. در واقع در حال حاضر که من از آن فکر می کنم ما باید به بالا کم است.

مرحله 0: چرا شما می خواهید به جریان و چه چیزی شما می خواهید به خارج شدن از آن ؟

این شروع ماجراجویی خود را. چرا شما می خواهید به جریان? با خودتان صادق باشید. (و در صورت تمایل به من پیام در مورد چرا! من احتمالا شامل پاسخ های خود را در آینده یک مطلب در این ستون.) به این دلیل است که شما می خواهید برای به دست آوردن شهرت و ثروت و نفوذ خود را آنلاین ؟ به این دلیل است که شما می خواهید را به شما دوستانه جلسات انجمن تا یک درجه? به این دلیل است که شما باید یک کار تخصصی و مهارت — به عنوان مثال, آشپزی, یوگا, و غیره. — که شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن با مردم ؟ آن است که فقط می شود آن را به نظر می رسد مانند یک چیز سرگرم کننده برای انجام?

اینها همه دلایل معتبر برای شروع جریان, اما این نیز مهم است برای پرسیدن این سوال در وهله اول به دلیل آن را تحت تاثیر قرار چه نوع از راه اندازی در نهایت شما رفتن به می خواهید. اما این که بعد از مرحله.

مرحله 1 (دوباره): سخت افزار

این جایی است که شما تعیین کیفیت واقعی خود را جریان. وجود دارد سه سوال بپرسید: چه ماشین آیا شما برنامه ریزی برای جریان ، چه نوع از وب کم و میکروفون و آیا شما به اینترنت دسترسی دارند ؟ چه اتصال به اینترنت خود را مانند ؟

هر پاسخ خوب است; من استفاده می شود به جریان PS4 گیم پلی از طریق 2017 مک بوک ایر از طریق کنسول های بازی از راه دور تابع که باید صادقانه باشد غیر قانونی است. (آن کار می کنند; با این حال من نمی توصیه به انجام این کار است.) دلیل این سوالات مهم هستند برای پاسخ به دو قسم است: خود نرم افزار گزینه تغییر خواهد کرد و بر اساس چه سیستم عامل شما در حال اجرا (Windows, macOS, موبایل, کنسول) و کیفیت جریان متفاوت خواهد بر اساس آنچه خود را به وب کم / میکروفون / اتصال به اینترنت مانند است.

در حالت ایده آل, شما در حال رفتن به می خواهید به استفاده از سریعترین و جدیدترین کامپیوتر شما کردم و بهترین میکروفون و وب کم در زرادخانه خود را. کامپیوتر خود را توسط مغز این عملیات بدون توجه به آنچه شما در حال جریان است. آن را به اندازه کافی سریع به هر دو رسیدگی هر چه شما انجام می دهند بر روی آن — DJing ؟ بازی? — در حالی که آن را نیز پشتیبانی می کند و آپلود یک ویدیو جریان به حرکت یا کشش ناگهانی (و یا هر پلت فرم شما انتخاب کرده اید استفاده کنید). اگر آن را در خانه خود کامپیوتر را فریاد شما که خوب است. چشم پوشی از آن فریاد می زند و به آن مقدار حرارت آن را تولید. جای تعجب نیست که آیا شما می توانید پخت کوکی بر روی هیت سینک.

بنابراین در اینجا چه باید بکنید: اتصال میکروفن و وب کم خود را (بدون شرم اگر کسانی که در هیئت مدیره هستند) به کامپیوتر شما و تست آنها را به دیدن اگر همه چیز کار می کند. یک نکته: گرفتن صدا واضح و روشن است و مهم تر حداقل در ابتدا از داشتن فیلم بزرگ. اگر همه چیز با این نسخهها کار بزرگ!

بعدی بررسی سرعت اینترنت خود را. شما در حال رفتن به می خواهید یک اتصال سریع — به طور خاص سریع سرعت آپلود. من می خواهم بگویم در حدود 8-9 مگابیت در ثانیه ها حداقل برای پایدار HD خروجی ویدئو. اگر شما کاملا نمی اند که اخم نکنید! وجود دارد برخی از نرم افزار تنظیمات من برو بعد که شما می تواند بحران خود را به جا لوله های.

اگر شما در حال برنامه ریزی برای جریان کنسول بازی ها, دیگر قطعه از چرخ دنده ها شما ممکن است بخواهید به در دست داشته باشد — گذشته از کابل HDMI فوق العاده و یک کابل اترنت — یک کارت ضبط. یک کارت ضبط یک دستگاه خنک که تکراری صوتی و تصویری بیرون آمدن از خود کنسول و آن را می فرستد به کامپیوتر خود را به عنوان یک ورودی ویدئو که خود را جریان نرم افزار می توانید پس از آن تشخیص و جریان. استاندارد فعلی است Elgato را HD60s که retails برای حدود $200, هر چند شما می توانید یک مرمت یکی برای کمی ارزان تر از قیمت. (S+ دارای راه ویژگی های بیشتر است اما commensurately گران تر است.)

سخت افزار های دیگر را در نظر بگیرید: روشنایی و سبز صفحه نمایش. احتمالا مهم ترین چیز شما می توانید برای خودتان انجام دهید و پس از گرفتن یک میکروفن خوب است که سرمایه گذاری در نور خوب خود را برای پخش در فضا. این کمک می کند تا دوربین خود را به انجام این کار حیاتی از ساخت شما نگاه خوب است. که می تواند هر چیزی از راه اندازی یک لامپ پشت دوربین خود را و پس از آن چراغ های صورت خود را در بدن به درستی به سرمایه گذاری در یک اختصاص داده شده حلقه نور است که اطمینان حاصل شود که همه چیز به نظر می رسد حتی. سبز صفحه نمایش یکی دیگر از ابزار محبوب برای ارتقا چه جریان خود را به نظر می رسد. در واقع شما آن را پشت سر شما و شما می توانید با استفاده از جریان شما نرم افزار برای ویرایش کردن خود را در پس زمینه به طوری که شما به طور مستقیم در مقابل از شما خروجی ویدئو. (فکر می کنم زوم مجازی زمینه اما با بازی شما در حال بازی است.)

کردم همه که ؟ بزرگ! در حال حاضر از آن زمان به حرکت می کند.

مرحله 2: نرم افزار

من قصد ندارم به دروغ به شما: وجود دارد بسیاری از دکمه ها و شما در حال رفتن به نیاز به کلیک بر روی بسیاری از آنها است. این می تواند تهدید آمیز است. اما شما می توانید آن را انجام دهید! این ماده از تلاش همه چیز تا زمانی که شما پیدا کردن یک راه حل است. از آن زمان به چین و چروک خوردن مغز شما.

من تقسیم این بخش توسط پلت فرم.

ویندوز

تبریک! شما باید گزینه های بیشتر. در ابتدا زنده جریان توسعه داده شد بیشتر برای کاربران سازمانی و علاقهمندان به بازی هاردکور, که به معنی این نرم افزار توسعه داده شد برای افرادی که تا به حال کار ماشین آلات — ماشین آلات که نیاز به اندازه کافی قدرتمند برای ارائه کرایسیس یا فراموش شرکت ورق اکسل.

اجازه بدهید تمرکز بر ارائه رایگان. شما در واقع سه گزینه: Open Broadcaster Software (OBS), Streamlabs OBS و XSplit. (نیز وجود دارد Twitch استودیو جریان که به طور خاص به حرکت یا کشش ناگهانی.) هر کدام از این فریبندگی آن; از سه من ترجیح می دهم به طور منظم OBS چون احساس استاندارد در راه است که مغز من قدردانی. در واقع من توصیه با استفاده از زنان برای اکثریت مردم. Streamlabs نیز فوق العاده قابل تنظیم و نسبتا آسان به راه اندازی با یک ساخته شده در اکوسیستم از پوشش پسوند ها و تم ها در سمت راست پخته.

macOS

سلام کاربران مک. شما در واقع بسیار خوش شانس است زیرا آن را تنها در سال گذشته است که آن را آسان تر به جریان در مک. Elgato معرفی OBS لینک که تا حد زیادی ساده استفاده از یک کارت ضبط در مکینتاش — که شما به معنای واقعی کلمه نمی تواند انجام دهد بدون پردازنده فشرده hacky راه حل — و Streamlabs آن macOS اولین در بسیار طولانی گذشته است. گزینه های خود را در حال Streamlabs OBS و منظم OBS که هر دو بسیار جامد است.

موبایل

اولین چیزی که باید بگویم این است: بله شما می توانید انجام این کار. کشش و میکسر به شما اجازه جریان از تلفن خود را اگر شما دانلود برنامه های اختصاصی خود ، اما گزینه های خود را محدود خواهد شد و تکه تکه توسط پلت فرم. وجود دارد Periscope که به شما اجازه می دهد جریان به Twitter و Instagram زندگی می کنند که دقیقا آنچه در آن برای تلفن های موبایل مانند آن را ندارد. (شما همچنین می توانید زنده به یوتیوب از یک دستگاه تلفن همراه اگر شما بیش از 1 ، 000 مشترکین.)

آنچه که شما می توانید جریان بستگی به پلت فرم و نرم افزار شما با استفاده از. میکسر اجازه می دهد تا شما را به جریان بازی های تلفن همراه در حالی که کشش ندارد. Streamlabs’ نرم افزار تلفن همراه از سوی دیگر اجازه خواهد داد که شما را به پخش هر آنچه بر روی صفحه نمایش خود را به پلت فرم خود را انتخاب کنید. اگر شما واقعا اختصاص داده شده به جریان خاموش گوشی خود را, موفق باشید. شما باید یک کار دشوار ردیف به کج بیل زدن. در حالی که آن را ممکن است به جریان های صوتی و تصویری با کیفیت به طور کلی بسیار پایین تر آن را سخت تر برای سفارشی کردن جریان خود را و آن را بسیار محدود در آنچه که شما در واقع می توانید انجام دهید در جریان است. (باید گفت که شما می توانیددر واقع جریان از دستگاه های iOS به زنان با استفاده از Elgato صفحه لینک — خوب است که اگر شما می خواهم به جریان بازی موبایل.)

کنسول

این ساده ترین راه برای جریان. همه شما باید انجام دهید این است که اتصال خود را با کشش / میکسر / حساب YouTube خود را به پلی استیشن 4 یا ایکس باکس یکی از کنسول و شما خوب به آن بروید. وجود دارد اما اشکالاتی قابل توجه است. شما می توانید خود را سفارشی جریان در همه وجود دارد عجیب و غریب عناصر UI است که به نوعی در این راه از گیم پلی. کنسول رسیدگی صوتی فقط خوب اما اضافه کردن ویدئو می شود خیلی سختتر است. (ترجمه: اگر شما می خواهید برای ارتقاء جریان خود را, شما در حال رفتن به خرید یک کنسول خاص ، با عرض پوزش!) در اینجا بیشتر در عمق راهنمای برای چگونه برای شروع جریان بر روی کنسول.

چگونه به جریان با OBS

راست. بنابراین در حال حاضر که ما باید گزینه های از راه از آن زمان به شیرجه رفتن به نرم افزار. برای این بخش از راهنمای من قصد دارم به چوب به طور منظم با زنان به دلیل آن چه من می دانم که بهترین و دلیل آن را نیز ترجمه برای Streamlabs OBS. (این هم همان در هر دو macOS و پنجره.)

مرحله 2.5: OBS

نترس مسافر. OBS می تواند به نظر می رسد مانند بزرگ بد در زندگی-جریان, جهان, اما این واقعا یک متحد قدرتمند — اگر شما می توانید چیزی به آن را به شما بگویم. OBS یک ایستگاه راه: این نقطه که در آن شما ورودی (وب کم, میکروفون, بازی, ضبط) و خروجی (جریان) ادغام.

اولین چیزی که در مورد زنان است که به نظر می رسد مثل این.

این استفاده می شود برای ترساندن من در حال حاضر آن را به من آرامش خاطر من در کنترل (بیشتر).

اولین چیزی که شما متوجه هستند منوهای پایین در پایین: صحنه, منابع, میکسر, صحنه, انتقال و کنترل. دومین چیزی که شما باید نگاه به اعداد بسیار پایین با برچسب “زندگی” “REC” و “CPU.” هنگامی که شما برای باز کردن OBS, شما باید شروع به دیدن خود و استفاده از پردازنده افزایش یابد. هنگامی که شما در حال زندگی می کنند انتظار می رود این تعداد به بالاتر است.

در واقع زنان با این نسخهها کار مانند این: صحنه هستند بلوک های ساختمان از هر جریان. هر آنچه در صحنه است که چه چیزی را قرار داده و در جریان خود را. شما سفارشی کردن صحنه با منابع که شما می توانید اضافه کردن و شما بررسی سطوح صوتی برای اساسا هر منبع در یک صحنه از طریق میکسر.

انتقال صحنه وجود دارد اگر شما می خواهید برای سفارشی کردن آنچه در آن مانند به نظر می رسد زمانی که شما سوئیچ بین صحنه اما من در بر داشت که آن بسیار مهم شخصا صحبت کردن. (فکر می کنم پاورپوینت انتقال.) کنترل دقیقا چه می گوید. کسانی که کمی خاکستری دکمه ها چگونه شما فشار همه چیز زندگی می کنند. ما بازگشت به تنظیمات در یک لحظه.

آنچه که ما در حال رفتن به انجام در حال حاضر راه اندازی سه صحنه در زنان: یک “جریان شروع به زودی” صحنه “زنده” و یکی که برای intermissions — شما می دانید فقط در مورد شما باید برای اجرا به حمام و یا تازه کردن نوشیدنی خود را.

پس بیایید شروع با این جریان به زودی شروع شود. اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که حذف همه از پیش برنامه ریزی شده صحنه زیرا آنها خالی و به دلیل تغییر نام آنها را حدود 5 درصد بیشتر از یک درد بزرگ تر از آن باید باشد. برای انجام این کار برجسته صحنه و کلیک بر روی دکمه منهای در پایین جعبه. بزرگ!

در حال حاضر با کلیک بر روی “+” را فشار دهید در کنار آن و با وارد کردن نام صحنه. چیزی شبیه به “جریان شروع به زودی.” شما در حال رفتن به می خواهید به روشن و خاص از آنجا که شما نمی خواهید به شکار صحنه ها در حالی که شما در حال جریان است. این بخشی از OBS انعطاف پذیری: شما می توانید به عنوان بسیاری از صحنه به عنوان شما می خواهید و می توان آنها را به عنوان خاص به عنوان شما می خواهید آنها را به. اگر شما می خواهید به احمقانه گرافیک و مجبور به بازسازی آنها را هر زمان که شما می خواهید آنها را بر روی صفحه نمایش به صحنه های ابزار چیزی است که شما قصد استفاده از.

حالا که ما یک صحنه اجازه می دهد تا حرکت به منابع. با کلیک بر روی “+” را فشار دهید در زیر منابع. اوه! این یک لیست طولانی!

متاسفانه همه این چیزها معنی چیزی. در حال حاضر, اجازه دهید تمرکز بر روی مهم ترین چیز است: ایجاد یک خنک گرافیک است که نشان می دهد شخصیت ما برای افرادی که در حال رفتن برای دیدن کانال ما. بنابراین در حال حاضر: باز کردن فتوشاپ / MS Paint / و…. و شروع به کار! ذخیره آن فایل را در جایی خاص به این دلیل که ما در حال رفتن به آن نیاز دارید.

خوب! زمان برای رفتن به OBS. برجسته صحنه را دوباره و با کلیک بر روی “+” را فشار دهید در منابع بعدی حرکت به “تصویر” و نام منبع — باز هم بسیار خاص و مطمئن شوید “را منبع قابل مشاهده” کادر است. شاید نام آن را چیزی شبیه “این است که من به زودی شروع صفحه نمایش lol.” آمار فهرست, پیدا کردن فایل تصویر آپلود آن, و سپس کلیک کنید خوب. اینجا معدن به نظر می رسد تا کنون.

اوه نه من تصویر مناسب نیست من جریان بوم چون من نمی اندازه آن درست در قلممو! اگر شما این است که آسان به اندازه کافی ثابت. فقط دستکاری تصویر همان راه شما خواهد بود اگر شما تغییر اندازه هر چیز دیگری با کشیدن گوشه های اطراف. اگر شما واقعا افزایش آن را تغییر اندازه تصویر در ویرایشگر تصویر به طوری که آن را متناسب با ابعاد صفحه نمایش است که شما می توانید در تنظیمات > ویدیو > پایه (بوم) با وضوح.

به هر حال ، ما در صحنه اول. که نبود خیلی سخت بود ؟

نکته بعدی که شما باید بدانید این است چه کسانی که همه چیز تحت میکسر صوتی در واقع انجام دهد. پوند برای پوند دسکتاپ صوتی است که احتمالا قوی ترین چیزی که شما باید بدانید در مورد میکسر صوتی تنظیمات. اساسا دسکتاپ صوتی می فرستد و هر آنچه برای تلفن های موبایل بر روی کامپیوتر خود را بر روی جریان خود را. که Spotify در یوتیوب, موسیقی بازی از هر آنچه که شما در حال بازی بر روی کامپیوتر شما — همه چیز. با یکی از عمده اخطار: این بازی می کند همه چیز را که اشاره در دسکتاپ صوتی. اگر شما به تنظیمات خود را با کلیک کردن بر روی چرخ دنده فقط در زیر آن را مشاهده می کنید تعدادی از گزینه های که در آن می توانید صدا را از. و این جایی است که آن را شروع به دریافت پیچیده است. شما می توانید جلوگیری از یک تن از رفع اشکال پایین خط اگر شما مطمئن شوید صوتی خود را روت به همان محل.

این تنظیم نه صحنه خاص اگر چه این تغییر بر اساس آن منابع در صحنه خود را خروجی اشاره کرد. در واقع اگر وجود دارد یک منبع صوتی است که خروجی آن اشاره کرد و در دسکتاپ های صوتی و منبع در صحنه است که در حال حاضر فعال شما آن را بشنوند. منابع ندارد خروجی صوتی یا تصویری اگر آنها فعال است. اجازه بدهید با یک نگاه به صحنه / منابع / میکسر صوتی سه زمامدار روم قدیم دوباره. هیچ دلیلی آن را فقط به خوبی نگاه کنید.

زمانی که من در جریان هستم, من می خواهم به انجام یک کمی قبل از نشان دادن به مردم زمان به فیلتر به کانال من. بیشتر این فقط یک “زندگی می کنند به زودی” با برخی از سرما ضربان بازی زیر آن در حالی که من با ور رفتن معمولا در اطراف آپارتمان و پایان همه چیز تنظیم. من با استفاده از YouTube; شما می توانید هر آنچه شما می خواهید — هر آنچه که شما در حال بازی بر روی کامپیوتر شما خواهد شد و خروجی برای دسکتاپ, صوتی, ارائه شده, دسکتاپ, صوتی, گرفتن صدا از محل شما ارسال می شود موسیقی است. کپی رایت سیاست های متفاوت بر اساس پلت فرم شما با استفاده از, اما آن را به طور کلی یک ایده عالی برای استفاده از مواد کپی رایت; شما نمی خواهید یک اعتصاب در حساب کاربری خود و یا تعلیق موقت. (اگر شما به پیشرفته تر stuff شما می توانید پیدا کردن و ایجاد پوشش متحرک برای شروع خود را به زودی صفحه, اما این است که قطعا فراتر از محدوده این چگونه به.) ما بحث خواهیم کرد به طور خلاصه در مورد مخاطبان مسائل بعد از آن اما نکته اصلی به خاطر داشته باشید این است که جریان چیزی است که از یک ثانیه-صفحه نمایش فعالیت مانند یک پادکست تقریبا.

نکته بعدی شما باید انجام دهید این است که تکرار همان مراحل بالا برای ایجاد یک وقفه صحنه است که شما می توانید به سرعت تلنگر به اگر شما نیاز به. شما این رو!

در نهایت: زندگی صحنه. این جایی است که همه چیز کمی پیچیده تر است. شروع همان راه شما قبل از ایجاد یک صحنه جدید. منبع tab, اضافه کردن دو منابع جدید: یکی برای ورودی های صوتی ضبط و یکی برای ضبط ویدئو دستگاه. آنچه که ما در حال رفتن به انجام این کار در اینجا است که شما اضافه کردن وب کم و میکروفون خود را به منابع خود را به طوری که مخاطبان خود را می بینید و می شنوید. در منوها که پاپ تا برای کسانی که منابع را انتخاب کنید دستگاه های که شما در حال رفتن به استفاده و به منابع مناسب نام (“وب کم لاجیتک,” آبی “یتی میکروفون” و غیره).

ویدئو ضبط دستگاه — وب کم — باید پاپ در OBS, بوم, اما خود دستگاه های صوتی نیست. توجه داشته باشید که در اینجا باید به شما صرفه جویی در برخی از زمان عیب یابی: اگر شما کم است که توسط یک تکه های مختلف از نرم افزار, آن را نمی خواهد نشان می دهد تا در زنان. مطمئن شوید که شما هر نرم افزار دیگر که ممکن است با استفاده از دوربین خود را.

میکروفون خود را نشان خواهد داد تا به عنوان یک مجموعه جدید از میله خود را در میکسر صوتی. در حال حاضر زمان را به مطمئن شوید که خود را در سطح مناسب هستند. به طور کلی شما می خواهید به اوج در زرد بخشی از این مخلوط برای همه چیز; اگر شما ضربه قرمز کمی از بار خود را به صدا وحشتناک است. مخاطبان خود را خواهد شد به شما بگویم که برای تنظیم به عنوان مورد نیاز — فقط اسلاید حجم میله زیر متخلف ورودی به تغییر سطوح.

در حال حاضر از آن زمان برای ساخت در هر چیز دیگری. یکی از بهترین چیزها در مورد جریان است که آن را بی نهایت قابل تنظیم; شما می توانید اضافه کردن مرورگر منابع برای ضبط صدا بازی هشدار در کانال خود را هنگامی که کسی مشترک و یا شرح زیر است و اساسا هر چیز دیگری شما می توانید از فکر می کنم. در حال حاضر ما آن را ساده نگه دارید. اجازه دهید اضافه کردن یک بازی را به جریان خروجی. (اگر شما در حال برنامه ریزی به بازی یک بازی ویدئویی در جریان, در صورت تمایل به جست و خیز این بیت.)

ما با شروع بازی بر روی کامپیوتر خود را به دلیل این فرآیند کمی ساده تر توضیح دهید و آن را متفاوت بر روی مک و ویندوز. شروع می کنیم با مک این زمان.

برای اضافه کردن یک بازی به لیست منابع در OBS, شما در حال رفتن به مجبور به انجام یک بیت از یک راه حل در حال حاضر و با استفاده از یک پنجره ضبط. این کار به طور مشابه به ورودی ویدئو جذب منابع اما به جای گرفتن یک ویدیو شما در حال رفتن به تصرف پنجره خاص از بازی شما در حال بازی است. پیدا کردن پنجره ای که بازی در حال اجرا در منوی در همان راه اضافه کردن / نام منبع در همان راه شما را دیگران است. در ویندوز وجود دارد یک گزینه به نام بازی, ضبط, که اجازه می دهد تا شما یا گرفتن هر در حال حاضر کامل روی صفحه نمایش پنجره یا انتخاب یک بازی خاص برای پخش.

برای اضافه کردن یک کنسول بازی سخت تر است چرا که در آن به معرفی یکی دیگر از قطعه ای از نرم افزار — Elgato بازی ضبط HD. (این است که اگر شما تصمیم به رفتن با Elgato HD60s/s+.) به یاد داشته باشید, شما در حال رفتن به نیاز به ضبط کارت به ارسال آن تصویری و صوتی خود را به کامپیوتر و تلویزیون خود را در همان زمان. ما با ویندوز شروع می شود.

اول مطمئن شوید که کنسول خود را است که شما به درستی متصل با کابل HDMI به کارت ضبط و گرفتن کارت متصل به مناسب پورت USB خود را در جریان PC. (اگر شما با استفاده از یک PS4, مطمئن شوید که شما غیر فعال کردن HDCP حفاظت از کپی بر روی PS4 در تنظیمات به عنوان شما را روی صفحه نمایش خود را نگاه عجیب و وحشتناک کلیک کردن صداهای بیرون آمدن از تلویزیون خود را در غیر این صورت. برای دیگر کنسول ها به اینجا بروید.)

بعدی شما نیاز به بوت کردن بازی ضبط HD. شما باید ببینید هر آنچه را در تلویزیون خود را در این برنامه است. نگاه کنید در بالا سمت راست که در آن یک تصویر کوچک از خود را ضبط کارت باید کلیک کنید و از طریق تنظیمات آن را با کلیک کردن بر روی چرخ دنده در زیر آن است. شما باید قادر به تغییر تنظیمات وجود دارد که براساس آن کنسول شما باید متصل به خود را ضبط کارت. این مهم است برای تغییر تنظیمات برای مطابقت با کنسول خود را در اینجا به دلیل این تغییرات چه خبر است در داخل کارت خود و سیگنال خروجی آن را به کامپیوتر خود را.

در نهایت بازگشت به OBS و اضافه کردن یک ویدیو جدید جذب منبع برای خود زندگی می کنند ، شما باید خود را ببینید Elgato ضبط کارت به عنوان یک گزینه برچسب توسط پورت آن را در; آن را انتخاب کنید. خود را به کنسول های تصویری در حال حاضر خواهد شد آینه در OBS.

برای مکینتاش, روند متفاوت است. شما باید برای دانلود یک قطعه جداگانه ای از نرم افزار به نام OBS لینک همان چیزی است که خواهد شد اجازه می دهد کامپیوتر خود را به تشخیص سیگنال ورودی از Elgato ضبط کارت به عنوان یک دستگاه ضبط ویدئو است که شما سپس می توانید اضافه کردن به خود را جریان. (این مهم است که توجه داشته باشید که S+ می تواند اتصال به مکینتاش به طور مستقیم و نیازی OBS لینک به تابع است.) شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به مجموعه ای که در اینجا.

Phew. مقدار زیادی به انجام ، و شما آماده برای به جریان نشده است. اما شما باید یک صفحه نمایش زنده!

گام 2.7: OBS تنظیمات

در حال حاضر ما شیرجه رفتن به تنظیمات. این بسیار مهم است زیرا همانطور که در بالا اشاره کردم این است که چگونه ما در حال رفتن به بهینه سازی برای ما لوله های. (اگر شما با استفاده از Streamlabs نرم افزار احتمالا انجام این کار را برای شما در هنگام راه اندازی.) اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است باز کردن تنظیمات و رفتن به تنظیمات ویدئو و سپس تغییر نرخ فریم — “مشترک FPS ارزش” در OBS — 30. این را رها پردازنده بار بطور قابل توجهی. به futz با آن بیشتر احساس رایگان برای رفتن به شهر در “خروجی (مدرج) قطعنامه”; اگر خود را جریان است که هنوز متلاطم رها کردن خروجی با وضوح. بینندگان خود را احتمالا متوجه یک کاهش متناسب در کیفیت ،

وجود دارد یک تن از گزینه های دیگر در اینجا. دیگر مهم جعبه زیر خروجی که در آن شما می توانید کامپیوتر خود را از جریان تنظیمات. تغییر تخمین میزان ارسال بیت و ایستگاه از پیش تنظیم را تغییر دهید که چگونه بینندگان خود را تجربه جریان خود را, بنابراین احساس رایگان به بازی در اطراف در اینجا. اگر چیزی می شکند و شما می دانید آنچه در آن است.

اما مهم ترین قسمت این بخش اتصال OBS به خود جریان پلت فرم. رفتن به جریان tab را انتخاب کنید و خدمات خود را. اگر آن را به شما می پرسد برای یک جریان کلید رفتن به تنظیمات خود را بر روی پلت فرم شما تصمیم به استفاده از آن را باید در جایی وجود دارد. هرگز خود را در جریان کلیدی زیرا اگر شخص دیگری آن را, آنها می توانند جریان هر چیزی می خواهید آنها را به کانال خود را.

گام 2.97: خودتان را ثبت کنید

شما تقریبا وجود دارد. و شما احتمالا تعجب: huh چه این در واقع نگاه مانند? من باید برخی از خبر خوب برای شما. هر چه نمایش بر روی صفحه نمایش در زنان چیزی است که جریان خروجی خواهد شد. اما اگر شما می خواهید برای دیدن و شنیدن آنچه که شما میکروفون و وب کم مانند در عمل شما باید با شتاب سریع ضبط خود را بنابراین شما می توانید برای خودتان را ببینید قبل از اینکه شما جریان به مخاطب است. برای انجام این کار آمار “شروع ضبط” را فشار دهید را تحت کنترل. آن را ضبط هر آنچه که اتفاق می افتد در زنان و صرفه جویی در آن را به محل مشخص در تنظیمات > خروجی > ضبط. شما می توانید تماشای پخش خود را وجود دارد!

مرحله 3: جریان!

در حال حاضر که شما را به مجموعه سخت افزار و نرم افزار خود را پیکربندی آن زمان برای انجام برخی از چک نهایی قبل از رفتن زندگی می کنند. اول: آیا شما یک محل که در آن شما به راحتی می توانید به عنوان خوانده شده چت ؟ که می تواند گوشی خود را, قرص, قدیمی کامپیوتر — تنها جایی که در آن شما می توانید ببینید که چه مردم می گویند و به آنها پاسخ دهند. تفاوت بین زنده جریان و چیزی شبیه تلویزیون است که در جریان است در مورد تعامل با شما صحبت خود را با بینندگان چیزی است که مردم می آیند برای. نکته دیگر این است که داشتن یک کانال صفحه ای که به شما نشان می دهد خاموش: آنچه شما علاقه مند در آنچه شما را به بازی و چه نوع از چیزهایی که دوست دارید انجام دهید. برو جلو و بازی در اطراف با تم همپوشانی و الحاقات تا زمانی که شما پیدا کردن یک نگاه و نام تجاری است که شما می خواهم.

نکته اصلی به خاطر داشته باشید هر چند که جریان نیست واقعا در مورد مخاطب شما در قرعه کشی در — هر چند که واقعا سرد است — آن را در مورد اجتماعی بودن و داشتن یک زمان خوب است.

اگر شما می دانید شما می توانید نگه داشتن آن را سرگرم کننده و شما آماده برای رفتن زندگی می کنند. پیش بروید و دکمه آن را فشار دهید. (شما بلافاصله می خواهید زندگی می کنند با هر آنچه که بر روی صفحه نمایش خود را در OBS, فقط در صورتی که روشن نیست.) آخرین نکته: برای تغییر صحنه در حالی که زنان در حال اجرا فقط بر روی صحنه است. یک نکته نهایی: اگر شما در حال گرفتن یک وقفه و میکروفن شما فعال است در تنفس صحنه, مطمئن شوید که شما آن را نادیده بگیرید تا زمانی که شما به عقب بر گردیم.

اوه, و اگر شما هر گونه سوال شما می دانید که به تماس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im