آنچه از شما خشمگین Rishi Sunak داده نشده است, و شما یک تخفیف ،

صدراعظم از خزانه داری شده است توزیع مباحث چپ و راست و مرکز. اما آنچه که می خونین خشمگین در مورد دلیل او را به شما داده نه پول ؟

پلت فرم-کفی کفش

سوفی رودریگز, مد بلاگر: “پلت فرم صندل – و برای جسارت های پاشنه بلند صندل – مجموعه بود به دنبال 2020. اگر Rishi می خواهد زنان و مخارج او نیاز به شروطي تخفیف عمیق در این و آن فلورانس Pugh ژاکت کش باف پشمی.”

ورزش شدید

جک براون kiteboarding استاد: “این مستند ما ضربه سخت تر از هر کسی اما Rishi را عمل مانند kiteboarding قرار داده نمی شود و حیاتی £1.2 میلیون به مالیات خزانه در هر سال است. او یک وظیفه اخلاقی برای ارائه نصف کردن تجهیزات و خود را درس اول رایگان. و اجباری است.”

اصلاح درون گروه ابزار بدهی

جولیان کوک بدهی معامله گر: “با تهدید رکود معاملات در modified intra-بدهی گروه بسته شده ضربه سخت است. حتی کسانی از ما که رفت و کوتاه در آن از دست داده اند و پول است. این یک رسوایی ملی که صدراعظم نیست ما پیشنهاد £35 میلیارد نجات بسته است.”

فیلم باند هیچ وقت مردن

باربارا کلم بروکلی, تهیه کننده فیلم: “25 باند فیلم به احتمال زیاد دانیل کریگ آهنگ قو اجرا می شود خطر بسیار واقعی سود کمتر از حد انتظارات. چه یک اقتصاد بریتانیا با مشخصات بین المللی اگر هر کس در سراسر جهان برای دیدن آن به صورت رایگان حسن Rishi.”

کوکائین

جاش هادسون فروشنده مواد مخدر: “علف های هرز بچه ها شده اند ضرب آن در طول مستند اما کک را در نهایت اجتماعی مواد مخدر است. 75 درصد برای اولین بار گرم را به این کشور fillip و شجاعت را به خطرات که به آن نیاز دارد. بیا Rishi. انجام کار درست است.”

دکوپاژ

مارگارت Gerving دکوپاژ فن: “دکوپاژ? این چسب کاغذ برش outs به همه چیز. چرا ما باید دریافت چیزهای رایگان ؟ چرا که هر f**ker است که چرا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de