نظرسنجی هفتگی نقد و بررسی: iOS 14 جامد است, ارتقا, حتی ممکن است برخی از به سوئیچ

هفته گذشته نظرسنجی ها نشان می دهد که در iOS 14 جامد ارتقاء – یک چهارم رای دهندگان فکر می کنم آن را اجازه می دهد آنها را به ادامه خوشحالی خود را با استفاده از زمان آیفون یکی دیگر در پنج مشتاقانه منتظر به روز رسانی برای آی فون 12 به سیستم عامل در بهترین شکل.

آیا آن را خوب به اندازه کافی برای کمک به اپل فریب دور کاربران premium مصنوعی? خوب یک جامد 23 درصد می گویند که مورد است. آنها قادر خواهد بود به را انتخاب کنید از $400, آی فون, SE, the $600-700 آیفون 12 یا یکی از $1,000+ Pro مدل بسته به نیاز خود.

New in iOS 14: Home screen widgets
New in iOS 14: App library
New in iOS 14: Enhanced privacy
New in iOS 14: iMessage improvements

جدید در iOS 14: ویدجت صفحه اصلی • برنامه کتابخانه • افزایش حریم خصوصی • iMessage بهبود

البته اپل هیچ گوشی زیر 400 دلار mid-ranger بازار محرومیت دست دوم, واحد, در حالی که اندیشه سازان ارائه برخی واقعا چشمگیر گوشی در این محدوده است. صاحبان چنین میبینند هیچ دلیلی برای پرداخت حق بیمه برای iOS.

همچنین بسیاری احساس می کنید که iOS هنوز انتهایی اندروید, به ویژه هنگامی که آن را به سفارشی می آید. و این درست آن زمان 14 نسخه برای اپل به شما اجازه انتخاب کنید مرورگر خود را برنامه. بنابراین اگر شما Android UI به نظر می رسد هیچ چیز مانند انبار نصب iOS 14 برای شما نیست.

اگر شما ارزش حفظ حریم خصوصی و بلند مدت پشتیبانی نرم افزار, با این حال, در iOS دارای چندین ویژگی جدید را که سابق کاربران آندروید در خانه احساس راحتی کنید.

Weekly poll review: iOS 14 is a solid upgrade, for some it's good enough to switch to from Android

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im