هفتگی نتایج نظرسنجی: vivo X50 Pro+ برنده بیش از طرفداران به عنوان آن را نداشت دست کم گرفتن چیپ ست

هفته گذشته نظرسنجی یک مثال خوب از درخواست تجدید نظر است که برش لبه flagships اند. Vivo X50 Pro+ برنده دست پایین بودن تنها با یک گل سرسبد چیپ ست Snapdragon 865 قطعا یک تفاوت بزرگ. این 120 هرتز سرعت رفرش قطعا کمک کرد تا به عنوان به خوبی.

و اجازه دهید فراموش نکنید که به همراه مدل گوشی برای اولین بار به استفاده از سامسونگ ISOCELL GN1 – بزرگ 1/1.3″ سنسور که بهینه سازی شده برای عکسبرداری در نور کم. آن مادری پیکسل حجم 1.2 ميکرومولار که رشد می کند به 2.4 ميکرومولار به لطف Tetracell تکنولوژی (یعنی چهار Bayer filter).

Vivo X50 Pro دچار تعجب آور شکست – آن gimbal دوربین منحصر به فرد و چشم نواز از, اما آن را نمی تواند حمل تلفن به پیروزی تمام خود را. شاید vivo باید در نظر یک نسخه از این گوشی با یک گل سرسبد چیپ ست ازدواج gimbal دوربین با یک S865 می تواند یک دستور العمل برنده. یا شاید بررسی نشان خواهد داد که یک حلقه دوربین است که باید داشته باشد از ویژگی های برای تلفن بعدی خود را خواهیم دید.

در نهایت vivo X50 ممکن است دوربین لغو احکام صادره ی از دو نفر دیگر, اما آن را می سازد برای یک جامد mid-ranger. آن را بر روی همان پلت فرم به عنوان طرفدار اما 6.56″ 90Hz صفحه نمایش AMOLED است که تجدید نظر به برخی از.

Weekly poll results: vivo X50 Pro+ wins over the fans as it didn't underestimate the chipset

در نهایت کسانی که به دنبال برش لبه تکنولوژی را قبول نمی کند در نیمه راه از راه حل – اگر گوشی دارای قفسه بالا دوربین تولید کنندگان باید مطمئن شوید که آن را به یک چیپ ست قفسه بالا برای مطابقت با.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im