هفتگی نتایج نظرسنجی: OnePlus, Nord نتواند به زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره

اعتیاد به مواد مخدره قطار ایستگاه را ترک کرده اما آن را به رهبری نسبت به رکورد فروش – هفته گذشته نظرسنجی ها نش

توسط BASHARIATEMROOZ در 12 مرداد 1399

اعتیاد به مواد مخدره قطار ایستگاه را ترک کرده اما آن را به رهبری نسبت به رکورد فروش – هفته گذشته نظرسنجی ها نشان می دهد که OnePlus ممکن است بیش از حد آن با ارتقاء نورد به عنوان تلفن نشانی از زندگی نمی کنند تا انتظارات از نیمی از رای دهندگان.

هر کس به نظر می رسد که خود موضوع را با دستگاه – آن را به طور کامل اصلی و طراحی و دوربین نصب شده است می تواند بهتر وجود ندارد 3.5 میلی متر جک هدفون آن را بیش از حد بزرگ ،

یکی در سه خوشحال هستند با نورد به عنوان آن است و شاید از آن خواهد شد به اندازه کافی به آمار فروش این شرکت را به اهداف. در غیر این صورت این "شروع جدید" که OnePlus شده است شعار به پایان خواهد رسید مانند زمان گذشته است.

Weekly poll results: OnePlus Nord fails to live up to the hype

جالب است که تعداد بسیار کمی از مردم علاقه مند هستند در انتظار یک پتانسیل T ارتقا دهید. که نسبت به وان پلاس 8 نظرسنجی که در آن 21 درصد از رای دهندگان گفت: آنها منتظر 8T (و 53% فقط گفت که 7T بهتر است).

حتی وعده یک نسخه ارزان تر این INR 25,000 مدل است که خواهد شد راه اندازی در هند در ماه سپتامبر ندارد به خصوص محبوب است. بنابراین قیمت نیست و این موضوع اما نه آنچه شما برای پول خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن