هفتگی نتایج نظرسنجی: نوکیا 8.3 5G قیمت ممکن است یک dealbreaker

نوکیا 8.3 5G را مناسب و معقول mid-ranger اگر HMD دارای نجابت به قیمت آن به عنوان یکی – که این نتیجه از هفته گذشته نظرسنجی. از €600 در این گوشی به رفتن در برابر امثال اصلی flagships مانند Xiaomi Mi Note Pro 10 (€560) تازه واردان مانند Realme X50 Pro 5G (€600), بازی های مختلف تلفن های همراه و مقرون به صرفه 5G اواسط رنجرز مانند Xiaomi Mi 10 Lite 5G (€350).

چگونه می توانید نوکیا 8.3 5G دفع آنها را? Unskinned اندروید یک نرم افزار و یک شهرت به موقع به روز رسانی سیستم عامل (حتی در گوشی های قدیمی) یک شروع خوب است. بسیاری از در نظر نامیده می شود که در بخش دوم به سوال (HMD آیا عقب راندن برخی از به روز رسانی با توجه به COVID-19 شیوع, اما آن را هنوز هم بهتر از بیشتر).

Weekly poll: the Nokia 8.3 5G marks many firsts for HMD, but is the price too ambitious?

این گوشی دارای یک 64MP دوربین در پشت, اما هستند کسانی که بسیار رایج این روزها و عدم تله گیری محدود است. یا نه زایس با نام تجاری حمل هر وزن با گوشی های هوشمند مدرن خریدار نامشخص است. این دوربین فاقد 4K/60fps ضبط ویدئو وجود ندارد OIS یا ساخت آن را روشن است که این مطلب از اواسط محدوده ارائه شده است.

این همان با باتری – از 4500 میلی آمپر ساعت و 18W شارژ بد نیست اما آن چیزی که ده ها تن از گوشی های دیگر نمی تواند ارائه دهد. و کسانی که ده ها تن از تلفن به طور معمول ارزان تر است. این 6.81″ روی صفحه نمایش (ال سی دی IPS با HDR پشتیبانی) بزرگتر است از بسیاری که درخواست تجدید نظر به برخی از, اما وجود دارد هیچ کمبود صفحه نمایش بزرگ وجود دارد.

Weekly poll results: Nokia 8.3 5G's price may be a dealbreaker

این نادر است برای دیدن یک گوشی چهار با یک موضوع واحد اما با 70 درصد از رای دهندگان در حمایت از کاهش قیمت آن را روشن است که HMD نیاز به تجدید نظر در قیمت برچسب گوشی. تا آن زمان, آن را سخت به بحث در مورد محاسن آن جدید اتصال صفحه نمایش و دوربین و باتری و غیره به گوشی های دیگر آن را انجام دهد بهتر و ارزان تر و یا هر دو.

با یک دور راه اندازی مجموعه ای برای ماه جولای این نوکیا نیست حتی مزیت اول تکان دهنده (Mi 10 Lite در حال آمدن است در ماه آینده). حتی اگر برخی از adopters اولیه تصمیم به ریخت و پاش برای آخرین فن آوری این نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>