نظرسنجی هفتگی: آیا در iOS 14 ارزشمند ارتقا ؟ می توانید آن را تغییر دهید?

iOS 14 در حال آمدن است به میلیون ها نفر از دستگاه ها – همه چیز از آیفون 6s و مسن (از جمله اصلی SE) – و آن را به تمام کسانی که گوشی های. حتی بهتر از ویژگی های جدید آن را به ارمغان می آورد ممکن است فقط آنچه مورد نیاز بود برای برخی از کاربران آندروید را به پرش.

نسخه جدید دریافت برخی مسلما اندروید-مانند امکانات, اما همچنین اضافه چیزهای که آندروید باید کپی کنید. ما در مورد نوشته ام iOS 14 در طول بنابراین ما فقط رفتن را برجسته به سرعت قبل از اشاره شما به ايستگاه.

ابزارک در نهایت درمان به عنوان شهروندان درجه اول – داشتن آنها را بر روی صفحه نمایش قفل و یا امروز مشاهده همیشه احساس مانند یک چاره اندیشی موقت است. کاربران اندروید ممکن است احساس از خود راضی اما ویجت پشته یک ایده جالب است.

New in iOS 14: home screen widgets
New in iOS 14: App Library

جدید در iOS 14: ویدجت صفحه اصلی • نرم افزار کتابخانه

شاید شما فکر می کنم که ویدجت نیست کار بزرگ بدون برنامه کشو. به جای اضافه کردن یک اپل کپی پوشه های هوشمند مفهوم از macOS – همه چیز به طور خودکار طبقه بندی شده اند به پوشه ها بر اساس طبقه بندی. نرم افزار کتابخانه کاملا همان چیزی که به عنوان آن را تنها بر روی کلید های میانبر برنامه و فایل ها ،

حتی بزرگتر تغییر این گزینه به مجموعه های مختلف به طور پیش فرض مرورگر و برنامه های ایمیل. شما احتمالا نمی مراقبت در مورد صفری موتور رندر مقابل که از کروم اما شما اهمیتی که آیا بوک مارک ها و کلمه عبور را همگام سازی دسکتاپ P. و از آنجا که اکثر صاحبان آیفون ندارد و مک مردم تا به حال به حقه بازی دو مرورگر فقط به گرفتن برخی از همگام سازی عمل است.

New in iOS 14: Better privacy features
New in iOS 14: iMessage improvements

جدید در iOS 14: بهتر ویژگی های حفظ حریم خصوصی • iMessage بهبود

دوباره کاربران اندروید ممکن است تحت تاثیر قرار نمی شود. اما جدید با ویژگی های حفظ حریم خصوصی در iOS 14 چیزی است که اندیشه نیاز دارد – وجود شاخص هنگامی که یک برنامه با استفاده از دوربین خود را و یا میکروفون شما می توانید به یک برنامه تنها مکان تقریبی و اجازه می دهد تا شما را به فاش کردن فقط برخی از عکس ها به جای خود را در تمام گالری (که قبلا آن را به صورت همه یا هیچ چیز امر).

وجود دارد بسیاری از جالب iOS 14 ویژگی اینها فقط برخی از نکات برجسته. بهتر, گروه چت, ویژگی های نقشه های بهبود سیری ترجمه mode و چند ویژگی دیگر بودند چیزهایی اندروید است که قبلا آن را بهتر از iOS است. در حال حاضر در iOS ممکن است یک جایگزین مناسب برای حتی سخت هسته کاربران آندروید – یا در آن است ؟

نگه داشتن در ذهن است که آن را هنوز در مرحله بتا به نسخه پایدار باید در زمان آیفون 12 مدل رونمایی کرد. همچنین برخی از پیشرفت های (مانند سریع تر دوربین) بهره مند خواهد شد مدل های جدید بیش از آنهایی که قدیمی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im