نظرسنجی هفتگی: چگونه اغلب شما تغییر گوشی ؟

در یک نظر سنجی ما به انجام یک کمی بیش از دو سال پیش اکثر مردم اظهار داشت که آنها ارتقا گوشی خود را هر دو سال. به خوبی شما ؟ به خصوص در حال حاضر که 5G, اتصال, periscope, دوربین بالا نرخ تجدید صفحه نمایش و فروزان سریع شارژ را تبدیل به امری عادی است.

تصویب این فن آوری لبه برش یک حرکت نزولی – حق بیمه های همراه به ندرت به کمتر از $1,000. که گفت: کیفیت اواسط محدوده گوشی های بالا رفته به طور قابل توجهی در حال حاضر با بسیاری از ارائه نزدیک به گل سرسبد مشخصات.

آنها فراموش کرده اند 90Hz یا حتی 120 هرتز صفحه نمایش (برخی از آنها OLED), شارژ سریع و…. حتی 5G مودم و periscope کم – چرا شما می خواهید یک گل سرسبد ، آن را مانند آنها بیشتر عمده سیستم عامل ارتقاء. خوب برخی از آنها را انجام دهد اما برای بسیاری از مصنوعی تر از 2 سال یک وصله امنیتی است که بهترین آنها می تواند امید برای.

هنوز 5G پوشش تنها گسترش و توسعه دهندگان عرضه خواهد کرد و بیشتر بازی هایی که از بیش از 60 فریم در ثانیه سریع تر شارژ می شود هرگز قدیمی و غیره. این تحولات جدید در آینده اثبات گوشی حتی اگر آنها ممکن است به نظر می رسد نه چندان مفید در حال حاضر.

Various new technologies trying to tempt you to upgrade sooner
Various new technologies trying to tempt you to upgrade sooner
Various new technologies trying to tempt you to upgrade sooner
Various new technologies trying to tempt you to upgrade sooner

های مختلف فن آوری های جدید در تلاش برای فریب شما را به ارتقاء هر چه زودتر

اپل خیلی بهتر از نظر ارتقاء آی فون 6s است چرخش پنج ساله در ماه سپتامبر و آن را به آخرین iOS. اما آنها خود به خود جنبه های منفی – اولین 5G های همراه اول و 120 هرتز صفحه نمایش را تنها می رسند این سال است. اما ما هنوز هم احتمالا نمی بینم زوم بالا, دوربین یا سنسور بالای 12 MP. به علاوه شما می توانید در مورد شارژ سریع که در بالا حداقل به سزاوار است که نام.

راه ما آن را ببینید وجود دارد که دو دلیل برای خرید یک گوشی جدید (شمارش از دست دادن یا شکستن یکی از فعلی خود را). اول قدیمی خود را به گوشی سن آن است از نظر سخت افزار و نرم افزار و یا هر دو. دوم پیشرفت فن آوری فعال امکانات که نیست ممکن است هنگامی که شما خرید تلفن خود را و در حال حاضر آن چیزی است که شما می خواهید.

چه مدت طول خواهد شما را نگه دارید بعد گوشی شما خرید ؟ و یا اگر شما خریداری یک تنها به تازگی چه مدت طول خواهد شما از آن استفاده کنید ؟ همچنین رها کردن یک خط در نظرات خود را با دلیل برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im