این یک داستان به عنوان قدیمی به عنوان زمان – و یا به عنوان قدیمی به عنوان مفهوم “گل سرسبد قاتلان” حداقل. OnePlus ممکن است بدست شروع آن با ارائه بیشتر به کمتر, اما خود گوشی تغییر به تدریج در طول سال است که ما به ارمغان می آورد به امروز.

وان پلاس 8 و 8 نرم افزار را نمی توان به نام گل سرسبد قاتلان. که عنوان نشده اعمال شده به شرکت های همراه برای یک زن و شوهر از نسل در حال حاضر, اما آنها هنوز هم ارائه ارزش بزرگ برای پول. امروز ما از شما می خواهیم در صورتی که هنوز هم درست است.

این OnePlus 8 Pro شروع می شود در $900/€900/800 پوند. که قیمت از کهکشان S20 5G, مثلا, اما حتی دو دقیقه از خرید در اطراف شما را پیدا خواهد کرد یک قیمت بهتر. شما حتی می توانید پیدا کردن یک S20+ در این محدوده قیمت. و قیمت Samsungs ادامه خواهد داد به سقوط در حالی که وان پلاس در طول تاریخ گرفته شده اپل را در موضع بسیار به ندرت قیمت آن در مدل های فعلی است.

آتش دوستانه است یک موضوع بیش از حد وان پلاس 7T Pro است که هنوز هم قادر گل سرسبد و ارزان تر است بنابراین در حال حاضر ما باید برای رسیدن به این ارزش برای پول ریاضی. 8 Pro است IP68 دارای امتیاز و پشتیبانی از شارژ بی سیم, دو چیز است که این شرکت اجتناب شود در گذشته است. همچنین 4,510 میلی آمپر باتری بزرگتر است امیدوار کننده دیگر استقامت.

Weekly poll: have the OnePlus 8 and 8 Pro lost what made the brand special?

اصلی 48MP دوربین ارتقاء به یک حسگر بزرگتر (با 1.12 µm پیکسل از 0.8 µm در 7T نسل) در حالی که ultrawide کم می رود از 16MP به 48MP قطعنامه. اما 8MP تله کم تغییر نکرده است تا آنجا که ما می توانید بگویید. همچنین رنگ جدید فیلتر دوربین بیشتر از یک حیله.

صفحه نمایش بزرگتر در 6.78″ (از 6.67″) است که معمولا چیز خوبی است اما به خاطر داشته باشید که 8 Pro است چیزی جز ریزه اندام. جدید مایع AMOLED پنل نیز می رود تا 120 هرتز سرعت رفرش از 90Hz در سال گذشته است. پاپ آپ دوربین جایگزین شده است توسط یک پانچ سوراخ, ما مطمئن هستیم که وجود خواهد داشت دیدگاهها برای: و در برابر آن را تغییر دهید.

Weekly poll: have the OnePlus 8 and 8 Pro lost what made the brand special?

وان پلاس 8 Pro می شود از آخرین چیپ ست البته یک پیکسل 865 همراه با جدید LPDDR5 رم. کسانی که دو وعده عملکرد بالاتر در سطوح انرژی کمتر. این گوشی همچنین 5G را فعال کنید هر چند که آیا یا نه شما در مورد مراقبت است که بستگی به محلی خود را حامل است.

Weekly poll: have the OnePlus 8 and 8 Pro lost what made the brand special?

که یک لیست طولانی از افزایشی به روز رسانی اما آن را به مقدار €900 ارزش است ؟ به خصوص زمانی که 7T Pro €760 با دو برابر ذخیره سازی ؟ شما می توانید به عنوان خوانده شده ما دست بررسی برای نگاهی دقیق تر به ویژگی های جدید اما پاسخ کامل به این سوال را باید منتظر نقد و بررسی کامل.

آیا وان پلاس 8 Pro شایسته ارتقا ؟

آن را وان پلاس 8‘s تبدیل به صندلی داغ. بر خلاف نرم افزار در مقابل نرم افزار مقایسه ارتقاء مسیر است که به روشنی در اینجا. شما قدیمی و صفحه های قدیمی دوربین اصلی شما از دست دادن این دوربین تله و €100 بیشتر خود را سخت به دست آورده پول نقد. این ارتقا در همه ؟

Weekly poll: have the OnePlus 8 and 8 Pro lost what made the brand special?

آن است که در برخی موارد. گل میمون 865 چیپ ست است که قطعا یک جوشیدن و تلفن دارای 5G اتصال. مدل برای Verizon و T-Mobile نیز IP68 دارای امتیاز در حالی که گوشی مدل هستند (دو نسخه سخت افزاری تفاوت پس از آن فقط یک ماده از یک مقام رسمی برچسب).

Weekly poll: have the OnePlus 8 and 8 Pro lost what made the brand special?

همچنین 4,300 میلی آمپر باتری است 500میلی آمپر ساعت در 7T قدرت بانک. هیچ شارژ بی سیم در اینجا هر چند حتی در مدل های حامل.

فراتر از آن که بسیار تغییر کرده است. آیا شما فکر می کنم که 700 دلار/€700/£600 قیمت وان پلاس 8 توجیه است یا 7T بهتر گوشی ؟ همچنین نگه داشتن در ذهن است که OnePlus 7 خیلی شیرین و مطلوب ارتقاء در حالی که 7T شد بهبود قابل توجه – برخی ممکن است در نظر منتظر 8T.

آیا وان پلاس 8 ارزشمند ارتقا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im