پوشیدن سیستم عامل ساعت های هوشمند در حال حاضر ارسال یادآوری برای شستن دست های خود را

پوشیدن سیستم عامل گوگل, سیستم عامل برای ساعت های هوشمند و wearables در حال حاضر می فرستد یادآوری دوره ای به شستن دست های خود را, یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

برای اولین بار کشف توسط Android Policeاین ویژگی های جدید به نظر می رسد بخشی از این v5.4.0 به روز رسانی برای گوگل برنامه ساعت. از ویژگی های جدید اضافه شده به برنامه ساعت و ارسال هشدار در هر سه ساعت به سر به یک سینک اسکراب دست خود را هنگامی که شما آماده هستند شما می توانید شروع به 40 ثانیه شمارش معکوس. اگر این هشدار است که سرزده به شما اندروید پلیس اشاره می کند که شما می توانید غیر فعال کردن این ویژگی.

رمان coronavirus شده است wreaking ویران کردن برای چند ماه در حال حاضر در سراسر جهان است. یکی از موثر ترین راه برای محافظت از خود در برابر بیماری های عفونی است که برای شستن دست های خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه یا تا زمانی که آن را طول می کشد را برای شما به آواز خواندن “تولدت مبارک” دو بار. چندین برنامه های مبتنی بر وب طراحی شده است توسط کاربران از جمله یکی که به شما خواهد گفت که دو مشهور شما باید با آواز “تولدت مبارک” در حالی که شما پاک کردن کف دست خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de