پوشیدن سیستم عامل فقط به دست آورد پشتیبانی از سخت افزار شتاب watchfaces

امروز اپل برگزار شد و در آن نطق اصلی WWDC livestream که در آن اعلام کرد کشت از ویژگی های جدید برای اپل دیده بان و آن watchOS. در ضمن پوشیدن سیستم عامل باقی مانده است به مراتب پشت از دیگر ساعت هوشمند سیستم عامل. جدید صفحه پشتیبانی از آندروید, توسعه وب سایت, تشریح چگونگی پوشیدن سیستم عامل پشتیبانی خواهد کرد و صاف watchfaces. این مربوط به watchfaces با انیمیشن مانند صاف دست دوم به عنوان یکی که حرکت در هر ثانیه.

با پوشیدنی پشتیبانی کتابخانه نسخه 2.7.0 توسعه دهندگان می توانند با استفاده از سخت افزار شتاب برای تماشای چهره که قبلا سخت افزار-شتاب تنها مجاز در پوشیدن سیستم عامل برنامه های. این پشتیبانی جدید به این معنی است که همه توسعه دهندگان نیاز به نیشگون گرفتن و کشیدن خود را watchfaces به استفاده از انیمیشن های نرم و صاف و حاشیه ای بهبود عمر باتری.

Wear OS just gained support for hardware-accelerated watchfaces

ما واقعا امیدواریم که پوشیدن سیستم عامل آن را دریافت کنید با هم. وجود دارد بسیاری از خوب به دنبال پوشیدن سیستم عامل ساعت با بسیاری از مختلف سبک شیک از مارک های مختلف اما این سیستم عامل است که تا کنون پشت سر گذاشت. ما واقعا به دنبال به جلو به یکی دیگر از به روز رسانی عمده برای پوشیدن سیستم عامل آن را به عنوان به روز شده است نیست پس 2018.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im