“ما stomped کسانی که نازی حرومزاده تخت’ می گوید ملکه در حرکت سخنرانی

ملکه تحویل یک سخنرانی احساسی و عاطفی به ملت در مورد شادی بسیار زیاد او و کشور خود احساس f**king نازی ها به سمت راست.

94 سال مشغول به کار به عنوان یک کامیون مکانیک در طول جنگ اما گفت او رضایت دیدن بسیاری از نازی ها محو شد و به عنوان بزرگ به عنوان هر سرباز خط مقدم.

اعلیحضرت او گفت: “آن زمان از مبارزه یک زمان از کمبود و زمانی که ما واقعا متنفر کسانی که نازی ها پس از یکی خوشحال بود برای دیدن آنها را به f**ked تا خوب است.

“با شکیبایی و ایمان و روح ما جاروب در سراسر قاره فوق العاده ماشین جنگی نازیها را به قطعات. در حال حاضر بسیاری از سال بعد ما می توانیم منعکس می کنند و می گویند: “نگاهی که شما حرومزاده’.

“من دوست دارم به طوری که بسیاری از دیدم هرگز خط مقدم مبارزه با. اما ما در مقابل خانه می دانستم که ما انجام می دهند ما بیت. هر وقت من تنگ تر از یک مهره من تصور من شلیک گلوله به یک ارتش جمجمه.

“و ما نباید فراموش هیتلر که در پناهگاه خود را احاطه شده توسط خاکستر خود megalomaniacal رویاهای. او خونین بود که در حال آمدن است. با تشکر از شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>